fbpx

Четверо молодих науковців отримали стипендії імені Романа Гурика, Героя Небесної Сотні

Суспільство 20:23, 21.11, 2021

Міністерство освіти і науки України повідомляє, що в День Гідності та Свободи визначені 22 переможці на отримання державних іменних стипендій найкращим молодим вченим для увічнення подій Революції Гідності та вшанування подвигу Героїв України – Героїв Небесної Сотні на 2022 рік.

Переможці конкурсу отримають стипендії з 1 січня 2022 року на рік у розмірі майже 5 тис. грн, інформує пресслужба Міністерства освіти і науки України,

“Кожен стипендіат зробив вагомий внесок у розвиток української науки як важливої складової захисту національних інтересів України, посилення міжнародного авторитету України, внесок у розвиток демократичних і гуманістичних цінностей у сфері науки і освіти, а також займає активну громадську позицію”, – йдеться в повідомленні.

У конкурсі брали участь 176 претендентів, які працюють або навчаються в закладах вищої освіти та наукових установах, що належать до сфери управління міністерств, Служби безпеки України або перебувають у віданні Національної академії наук України, національних галузевих академій, з урахуванням розподілу державних іменних стипендій.

Визначення переможців на отримання державних іменних стипендій відбулося відповідно до п’яти номінацій: стипендії імені Дмитра Максимова та Назарія Войтовича – по п’ять осіб, стипендії імені Романа Гурика, Устима Голоднюка та Юрія Поправки – по чотири особи. Повний список – тут.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: