fbpx

Чоловік біля телевізора чи чарки не буде добрим: на Прикарпатті відбувся перший чоловічий з`їзд

Суспільство 13:18, 26.07, 2021

Десятки чоловіків Івано-Франківської Архієпархії прибули до Погоні, щоб спільно помолитися та надихнутися прикладом святого Йосифа, як доброго чоловіка і батька.

Розпочався з’їзд з молебню до святого Йосифа та науки: «Святий Йосиф як приклад чоловіка і батька».

Чоловік біля телевізора чи чарки не буде добрим: на Прикарпатті відбувся перший чоловічий з`їзд 1

Як зауважив під час розважання один з організаторів зібрання отець Йосафат, завдання чоловіка полегшити життя своїй родині та оточуючим, бути доброю людиною, добрим чоловіком і батьком.

«Що святий Йосиф може сказати нам, сучасним чоловікам? Святий Йосиф – добра людина. Він був людиною убогою, але багатою і щедрою духом. Його багатством стає Марія і Ісус. Що робить людину доброю? Те, що в складних моментах життя, вона молиться і шукає Божої волі. Чоловік, який сяде біля телевізора чи чарки – не буде добрим. Добрий, мудрий чоловік шукає Господа. Друге, святий Йосиф – добрий чоловік для дружини. Він вчить нас мовчки переживати важкі миті життя і приймати виважені рішення, щоб не нашкодити і не зламати те, що має. Третє – святий Йосиф є добрим батьком. Діти дуже щасливі, коли мають такого тата, який чуває, молиться і оберігає. Який вчить їх працювати і показує власний добрий приклад», – каже отець Йосафат.

Опісля священники відслужили Божественну Літургію. По її завершенні, присутнім представили спільноту «Лицарі Колумба».

За словами голови Комісії у справах родин і мирян Івано-Франківської Архиєпархії отця Юрія Прилепського, чоловічих об’єднань Церкві бракує. Тож потрібно, щоб такі спільноти чоловіків як «Лицарі Колумба» були у кожній парафії.

Чоловік біля телевізора чи чарки не буде добрим: на Прикарпатті відбувся перший чоловічий з`їзд 2

Лицарі Колумба діють з 2005 року, коли їх запросив Блаженніший Любомир Гузар.

«Спільнота займається тим, чим чоловіки можуть займатися при парафії: допомагають бідним, знедоленим, співпарафіянам, отцю своєю фізичною працею. Також «Лицарі» допомагають один одному в потребі. Я завжди знаю, що якщо трапиться якась біда, я можу покластися на своїх братів у спільноті»,- каже пан Мирослав.

Завершився з’їзд спільною вечерею.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: