fbpx

Чоловік, який в "Калиновій Слободі" стріляв у сторожа, отримав умовний термін і заплатить 25 000 грн

Суспільство 11:44, 22.10, 2019

Івано-Франківський міський суд визнав винним у хуліганстві чоловіка, який 14 червня 2019 року на в’їзді до містечка “Калинова Слобода” побив і підстрелив охоронця.

Того дня в обід обвинувачений разом із знайомим приїхали до житлового містечка на автомобілі “ЗАЗ SENS”. Поблизу пропускного пункту між пасажиром автомобіля і сторожем стався конфлікт з приводу проїзду на територію комплексу.

Сторож відмовлявся пропустити автомобіль на територію, оскільки у чоловіків не було перепустки. Агресивний пасажир вийшов з машини і кілька разів вдарив сторожа в голову та шарпав за одяг. Коли сторож схопив дерев’яну косу, аби відігнати нападника, той дістав травматичний пістолет «ВІЙ» та двічі вистрілив в ноги сторожу. Одна з куль потрапила у палець потерпілого.

Медики діагностували у сторожа закриту черепно-мозкову траму, струс головного мозку та рани пальця на нозі.

У суді обвинувачений визнав свою провину. Сказав, що його родина має квартиру у містечку, але у зв’язку з браком коштів уже три роки роблять ремонт. Буває там не часто, але раніше конфліктів не було.

Того дня перепустки не мав – загубив її. Коли сторож сказав звернутися до адміністрації за випуском нової перепустки, йому не сподобався тон, і між ними стався конфлікт.

У скоєному щиро розкаявся. Просив суд суворо не карати і зазначив, що може заплатити потерпілому лише 15 000 грн компенсації, оскільки працює неофіційно помічником електрика і заробляє 8 – 10 тисяч грн.

Потерпілий у цивільному позові вимагав 100 000 грн.

Суд визнав чоловіка винним і призначив три роки позбавлення волі. Але звільнив чоловіка від відбування основого покарання і призначив іспитовий строк два роки.

Також обвинувачений заплатить потерпілому 25 000 гривень моральної шкоди. 

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: