Для своєчасного запобігання забрудненню системи очищення води варто встановити самопромивний фільтр. Пристрій позбавляє необхідності постійної заміни картриджів. Також він не потребує втручання людини для усунення сторонніх частинок на його сітці під час вибору автоматичних моделей та продовжує термін експлуатації елементів водопроводу.
Конструктивні особливості самопромивних фільтрів
Пристрій призначений для використання в системах тонкого та грубого очищення води, відрізняється від інших моделей здатністю до зворотної промивки. У його конструкції є спеціальна сітка, яка затримує частинки забруднень розміром 20-50 мкм та 100-500 мкм відповідно. Під час сильного засмічення фільтрувального елементу достатньо лише його промити, що можна зробити автоматично за допомогою встановленого вентиля. Завдяки фільтру в корпусі турбіни зі здатністю до обертання відбувається вибивання забруднень за допомогою потужного струменя води. Потік не припиняється в процесі промивки, що підтримує безперервність роботи системи. Невеликі розміри самопромивних фільтрів Екософт допускають їх установку на важкодоступних ділянках водопроводу. Експлуатація пристрою можлива на металевих та пластикових трубах, призначених для обслуговування холодного та гарячого водопостачання.
Які переваги використання самопромивних фільтрів
Під час виготовлення пристрою використовуються міцні та довговічні матеріали, що дозволяє експлуатувати його протягом багатьох років без втрати початкових характеристик. Простота обслуговування та відмінні характеристики допускають використання самопромивних фільтрів у побуті та промислових масштабах. До переваг таких компонентів системи очищення води належать:
- високий рівень ефективності фільтрації;
- здатність затримувати різні забруднення — хімічні, сторонні домішки, хлор, осад;
- підтримка максимальної якості питної води;
- економні витрати ресурсів для самоочищення;
- зменшення необхідності ручної очистки, що зберігає зусилля та час;
- зручність використання завдяки відсутності потреби постійної перевірки та позбавлення від забруднень;
- надійність функціонування протягом тривалого періоду;
- здатність самостійного автоматичного очищення.
Сучасні моделі фільтрів оснащені манометром. Подібне доповнення дозволяє запобігти виникненню надлишкового тиску в процесі очищення води. Самопромивні фільтри представлені в широкому асортименті моделей, які відрізняються між собою матеріалом виготовлення, розмірами та функціональністю. Обираючи компоненти систем фільтрації води, потрібно враховувати відповідність характеристик умовам використання, спосіб установки пристрою, наявність в конструкції спускового крана та принцип дії — ручний, напівавтоматичний чи автоматичний. Правильний вибір та коректне застосування самопромивного фільтру гарантують його якісну та довготривалу роботу.
Реклама