Чотири медалі завоювали на чемпіонаті Європи з таеквон-до франківські спортсменки

Спорт 20:36, 22.04, 2024

З 17 по 21 квітня в Словенії у місті Копер пройшов чемпіонат Європи з таеквон-до І.Т.Ф. Україна виборола друге загальнокомандне місце, поступившись збірній Греції. Спортсмени з Франківська привезли чотири нагороди, пише КУРС.

В змаганнях взяли участь 30 країн та близько 1000 учасників. У віковій категорії 11-13 років Україна посіла перше місце, інформують Спортивні новини Прикарпаття.

Дві спортсменки з Івано-Франківська здобули нагороди. Наталія Яковишин виборола два золота – за формальний комплекс (туль) та спаринг до 51 кг. Дзвенислава Токарева також привезла дві нагороди – золото у спарингу до 55 кг та бронзу за формальний комплекс (туль).

Нагадаємо, на турнірі з таеквон-до в Римі франківці здобули шість золотих медалей. Також прикарпатські спортсмени отримали 10 медалей на чемпіонаті України з таеквон-до.