fbpx

"Цей район стане окрасою міста": у Франківську розпочали будівництво житлового комплексу "Княгинин"

Суспільство 14:31, 08.12, 2020
НА ФОТО: Микола Филюк

Будівельна компанія “Спілка забудівників” розпочинає будівництво житлового району “Княгинин”, що на території колишнього спиртзаводу в Івано-Франківську.

На 40 тис. кв. м нового району передбачено не тільки житлові площі, але й десятки об’єктів соціальної інфраструктури: два дитячих садки, початкова школа, триповерховий торговельно-розважальний центр, спорткомплекс із критими манежами та басейном тощо.

Як розповів голова правління БК “Спілка забудівників” Микола Филюк, планування мікрорайону розробляв архітектор Олександр Линда із німецькими колегами.

“Район поділений на зони. У кожній зоні двори тільки для пішоходів. У кожному дворі є підземні паркінги – 1500 машин у нас буде під землею. Це суперпотужний підземний паркінг”, – зазначив Филюк.

Кожен під’їзд матиме два виходи – один у пішохідну зону, другий – до паркінгу.

У “Спілці забудівників” ретельно працювали над плануванням квартир, щоб воно було максимально зручним. Стіни будинків будуть з цегли, перекриття – панельне.

“Це дуже швидка технологія будівництва і витримує велике навантаження, – пояснює Микола Филюк. – Вона дозволяє швидко і якісно будувати будинки”.

Вже до літа наступного року компанія планує здати першу чергу будівництва – приблизно 700 квартир.

“Будівництво йде без перебоїв, бригада будує по три поверхи щомісяця, – каже Микола Филюк. – Ми до травня завершимо будівельну частину. Далі – гідроізоляція дахів, заповнення вікнами, дах. В нас вирішені питання з ліфтами, каналізацією, водопостачанням, електрикою, і ми фактично вирішили питання газифікації. Ми хочемо на період здачі, а швидше за все будуть це Зелені свята, дати всі комунікації на об’єкт та облаштувати благоустрій”.

"Цей район стане окрасою міста": у Франківську розпочали будівництво житлового комплексу "Княгинин" 1

За словами Филюка, перша черга буде функціонувати незалежно від подальшого будівництва.

“Тобто люди не будуть бачити будови, вони бачитимуть благоустрій і відчуватимуть комфорт”, – пояснює голова правління компанії.

Також наступного року “Спілка забудівників” планує відкрити початкову школу, а в жовтні завершити спорудження торгового центру.

Завершити будівництво містечка “Княгинин” компанія планує за 4-5 років.

“Ми хочемо зробити цей район окрасою міста”, – додає Микола Филюк.

"Цей район стане окрасою міста": у Франківську розпочали будівництво житлового комплексу "Княгинин" 2

“Спілка забудівників” вже розпочала продаж квартир у новому мікрорайоні.

За детальнішою інформацією звертайтеся за телефонами: +380 97 2000 777, +380 96 2000 777.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: