fbpx

ЦНАП Франківська призупиняє прийом документів щодо послуг ДАБІ області

Суспільство 08:01, 04.07, 2020

ЦНАП Івано-Франківська інформує суб’єктів звернення про те, що у зв’язку із проведенням заходів, пов’язаних з ліквідацією ДАБІ України та утворенням Державної сервісної служби містобудування України, з 6 липня призупиняється прийом документів для отримання адміністративних послуг, інформує пресслужба ЦНАПу.

А саме:

– видача дозволу на виконання будівельних робіт, суб’єктом надання якої є Державна архітектурно-будівельна інспекція в Івано-Франківській області;

– видача сертифіката у разі прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта, суб’єктом надання якої є Державна архітектурно-будівельна інспекція в Івано-Франківській області.

“Рекомендуємо звертатись для отримання відповідних послуг шляхом поштового зв’язку безпосередньо до Державної архітектурно-будівельної інспекції України, що знаходиться за адресою: м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26, або через електронний кабінет шляхом подання засобами програмного забезпечення Єдиного державного вебпорталу електронних послуг https://my.gov.ua/“, – йдеться в повідомленні.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: