fbpx

Свідки Єгови перенесли конгрес з франківського стадіону "РУХ" в інтернет

Суспільство 12:43, 03.08, 2020
НА ФОТО: Свідки Єгови на стадіоні РУХ в Івано-Франківську, 2017 р.

Цього літа Свідки Єгови та їхні запрошені гості в 240 країнах світу «відвідають» всесвітній конгрес під назвою “Завжди радійте!” на Інтернет-платформі.

Вперше, починаючи з 1897 року, Свідки Єгови відмовилися від проведення своїх масових богослужінь на стадіонах та в орендованих приміщеннях і перенесли цю щорічну подію в Інтернет. Усі свідки і гості будуть переглядати програму протягом липня та серпня 2020 року на вебсайті JW.ORG.

Зазвичай такий триденний конгрес у місті Івано-Франківську проходив на стадіоні «РУХ». Минулого року його відвідали більше ніж 10 000 гостей та місцевих свідків. Додатково місцеві свідки прибирали стадіон та територію навколо, а також виконували деякі ремонтні роботи самого стадіону. Конгрес було скасовано через пандемію вірусу COVID-19.

«Ми прийняли таке історичне рішення, керуючись двома християнськими принципами, а саме: повага до святості життя та любов до ближніх. Хоча ми дуже любимо збиратися разом, але життя надто цінне, щоб ним ризикувати, — говорить Дмитро Давиденко, речник Свідків Єгови у Івано-Франківській області. — Неважливо, де ми перебуваємо фізично. Важливо, де наше серце”.

Цього року тема конгресу «Завжди радійте!» звертає увагу на єдність міжнародної родини та радість, яку люди можуть мати, незважаючи на зростаючий стрес та відчай.

Конгрес мав відбуватися протягом трьох днів підряд. Але його онлайн-версія буде випущена у шести частинах. Перша і друга частини вже доступні для перегляду. Останні вихідні, на яких заплановано онлайн-захід, припадають на 29, 30 серпня. Завдяки тому що цьогорічна програма доступна сотнями мов онлайн (також жестовою мовою), цей конгрес, можливо, «відвідає» рекордна кількість людей по всьому світі.

Під час програми можна почути відповіді на такі запитання: що допоможе знайти та не втратити радість? Як розвивати радість у колі сім’ї? Як залишатися радісними у важкі часи? Родзинкою стане художній фільм з біблійним сюжетом.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: