fbpx

Де в Івано-Франківську недорого і якісно вивчити польську мову

Суспільство 20:07, 17.08, 2019

Якісні курси польської мови в Івано-Франківську пропонує Центр польської культури та європейського діалогу.

В Івано-Франківську польську викладають у загальноосвітній школі №3. Сюди запрошують вчителів-носіїв мови. Її посилено вивчають у початковій школі, а з 5 класу уроки польської є щодня, решта предметів – українською (англійська також є як іноземна). А в ПНУ є спеціальність «полоністика».

Центр польської культури та європейського діалогу пропонує курси польської мови. Сюди приходять, щоб підготуватись до навчання чи роботи у Польщі, іноді – щоб вивчити «для себе», пише Sotka.life

Заняття проводять носії мови. А секрет ефективності цих курсів полягає у тому, що вчителі не переходять на українську за жодних обставин.

Навчання у Центрі триває 8 місяців – по три заняття на тиждень – усні та письмові. Тривалість кожного – 1,5 години. По завершенні – підсумковий екзамен. Якщо випускник набирає менш як 70%, він отримує диплом про участь, а якщо показник вищий – сертифікат про отримання певного рівня і можливість автоматично перейти до вивчення наступного рівня.

Курси спершу були безкоштовні. Це не пішло на користь: студенти не надто цінували дармове навчання й пропускали заняття. Тому запровадили помірну плату, пояснила керівниця Центру Мар’я Осідач.

Протягом останнього року вартість навчання складала 480 грн за місяць. Учням надають усі необхідні матеріали. Окрім цього, вони можуть безкоштовно отримати запрошення на польські фільми чи на вистави, які періодично показують у Франківську та Львові. Для них організовують екскурсії польською по місту. Навіть випускний останньої групи влаштували у Перемишлі.

Щоразу по завершенні курсу проводиться анонімне опитування, і думка відвідувачів враховується під час планування нового навчального року.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: