Через зміну логістичних ланцюгів суттєво підвищилася вартість палива. Це стимулювало деяких користувачів відмовитися від значної кількості подорожей. Проте не варто відмовлятися від подорожей, бо існують загальні методи, які дозволяють економити на бензині.
Способи економії бензину
Передусім потрібно розуміти, що для авто, яке потребує багато бензину, можна скоротити його споживання. Але це будуть незначні цифри. Саме тому для подорожі по місту варто використовувати невеликий smart автомобіль. Якщо доводиться подорожувати за межі міста, краще обирати величезні позашляховики. Саме вони відрізняються стійкою роботою та чудово справляються з місцевістю, де немає асфальту, лише ґрунт.
Існує ще кілька порад для автомобілістів:
- Варто заправляти автомобіль рано-вранці або пізно ввечері. У цей час температура палива найнижча, що дозволяє вплинути на густину палива. Економніше заправляти автомобіль у холодну погоду.
- Утеплюйте двигун. Взимку на розігрів автомобіля витрачається значна кількість бензину, що впливає на роботу ступиць, рейтинг яких можна знайти за посиланням boltiigayki.com.ua/blog/top10-luchshyh-stupic-rejting-stupic-2021. Також потрібно відмовитися від різних пристроїв, які потребують багато енергії. Проте це не означає, що не варто вмикати кондиціонер у спеку. Необхідно, щоб автомобіль перебував у тіні. Тому що при високій температурі також витрачається величезна кількість бензину. Обов’язково звертайте увагу на особливості побудови маршруту.
- Намагайтеся їхати дорогами, де немає заторів, бо саме у заторах витрачається значна кількість палива. Якщо є можливість перенести зустріч на більш пізній час, то скористайтеся нею.
Взагалі витрати на бензин можливо суттєво скоротити лише в тому випадку, якщо змінити авто. Проте мало хто з користувачів готовий йти на такі кардинальні заходи заради економії.
Чи варто використовувати присадки для економії бензину?
Зараз у продажу є значна кількість додатків та присадок, які дозволяють економити паливо. Витрати бензину стають значно меншими, проте у використанні таких речовин є велика кількість недоліків. Насамперед вони значно підвищують агресивність палива та сприяють корозії деталей. Саме тому через деякий термін доведеться ремонтувати основні вузли автомобіля, тому краще не використовувати схожі методики.
Наразі в продажу є декілька різновидів присадок, які відрізняються своїм складом. Деякі з них виготовлені з речовин, які містять свинець та залізо. Саме вони провокують виникнення осаду на свічках та металевих частинах двигуна. У довгостроковій перспективі це призводить до виходу з ладу важливих систем. Варто зазначити, що присадки, які підвищують октанове число бензину, насправді працюють значно гірше, ніж про це говорять виробники. Проводився ряд дослідів, в процесі яких виявили, що насправді присадки дозволяють підвищити октанове число всього на 1-2 одиниці замість обіцяних 5-7 одиниць.
Промо