fbpx

Учасникам пробного ЗНО розроблять графік прибуття у пункти тестування

Суспільство 15:38, 28.05, 2020

Пробне ЗНО цьогоріч складають 8656 прикарпатців.

Про це повідомив директор Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти Богдан Томенчук.

Для проведення пробного ЗНО на Франківщині створено 73 пункти тестування.

Нагадаємо, 15 та 17 червня відбудеться пробне ЗНО-2020. В перший день – з української мови та літератури, другого дня – з решти предметів.

Директор центру наголосив, що учасники пробного ЗНО повинні роздрукувати запрошення на пункти тестування – це можна буде зробити з 1 червня на сайті ІФРЦОЯО в “Особистому кабінеті учасника пробного ЗНО”.

Під час пробного ЗНО на пунктах тестування будуть дотримані безпечні умови – на входах учасникам вимірюватимуть температуру та пропонуватимуть дезінфекцію рук. Під час тестування аудиторії провітрюватимуть і також дезінфікуватимуть.

КУРС писав, що учасники ЗНО повинні мати зі собою дві маски. Така ж вимога поширюється на учасників пробного ЗНО.

Щоправда, щоби підстрахувати учасників пробного тестування, центр придбає частину одноразових масок. “Зможемо підстрахувати 5-10 осіб на пункті”, – зазначив Томенчук.

Щоб уникнути скупчення, допуск до пунктів пробного ЗНО буде здійснюватися за графіком. Учасників поділять за алфавітом на групи і для кожної зазначать свій час – з врахуванням того, щоби заходили почергово.

В кожній аудиторії ЗНО будуть присутні 17 осіб – 15 учасників і два інструктори. Такий самий порядок поширюватиметься і на основну сесію ЗНО.

Якщо учасник пробного ЗНО матиме температуру, вищу за 37,2, його не буде допущено до пункту тестування. У виняткових випадках зі собою слід мати медичну довідку.

«Є багато звернень від осіб, у яких підвищена температура у зв’язку з захворюванням щитоподібної залози. Ми рекомендуємо всім, в кого може бути підвищена температура не через ГРВІ, а через хронічні захворювання, мати з собою довідку від лікаря, яка б це підтверджувала», – повідомила Освіті.юа заступник директора Українського центру оцінювання якості освіти.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: