fbpx

До 30-ї річниці незалежності України розробили квітку-логотип Івано-Франківщини

Суспільство 10:20, 07.06, 2021

Використання логотипу є безоплатним та не потребує додаткових погоджень та дозволів.

Голова Івано-Франківської облдержадміністрації Андрій Бойчук оприлюднив логотип Прикарпаття у вигляді квітки, який розробили до 30-ї річниці незалежності України.

«В основу концепції відзначення Дня Незалежності покладена ідея бачення незалежності як мрії, якої прагнули багато поколінь українців, – пояснює Бойчук. – Графічна візуалізація комплексу образів реалізована у вигляді калейдоскопічних квіткових орнаментів. Квітка – образ, що розкриває ідею держави. “Ти у мене єдина” – основний лейтмотив всього проєкту. Це слоган, який є певним універсальним зверненням до країни, квітки, незалежності, нації».

Використовувати інформаційні продукти, зокрема квітку Прикарпаття, можуть усі охочі. Вони розміщені в електронному вигляді за посиланням>>>. Їх використання є безоплатним та не потребує додаткових погоджень та дозволів.

Також до 30-ліття незалежності в Україні запускають культурно-освітній марафон «Наша незалежність».

“Він покликаний поширювати факти та матеріали, які стали знаковими для становлення суверенної України”, – зазначає Бойчук за закликає всіх охочих до участі в конкурсі.

Публікувати матеріали потрібно під єдиними хештегами #Наша_незалежність #Марафон_30 до серпня 2021 року. За результатами марафону визначать ряд найкращих публікацій. Їх відзначать на одному із заходів проведених в рамках святкування Дня Незалежності.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: