fbpx

До Івано-Франківської ОТГ приєдналися ще три села

Суспільство 13:15, 18.12, 2019

КУРС писав, що міська рада надала згоду на добровільне приєднання ще трьох сіл – Березівки, Колодіївки та Підпечар – до Івано-Франківської ОТГ.

А на сьогоднішній сесії прийняли кінцеве рішення.

Міська рада затвердила добровільне приєднання до Івано-Франківської міської територіальної громади трьох сільських громад – Березівської, Колодіївської та Підпечерівської.

На сесії виступила представниця Підпечерівської сільради Ярослава Довженко. Вона зазначила, що бюджет села становить 750 тисяч гривень.

«95% населення села – робітники Івано-Франківська. Є земля за межами населеного пункту, вона буде передана міській громаді», – обіцяла Довженко.

«Як би ми не хотіли, але це історичне рішення, і ми з вами увійшли в історію, хочемо ми цього чи не хочемо, давайте один одному поплескаємо», – сказав голова Франківська Руслан Марцінків.

Депутати також внесли зміни до виконкому Франківської міськради – включили у склад трьох старост сіл та утворили старостинські округи.

Нагадаємо, 9 жовтня цього року була створена Івано-Франківська міська територіальна громада, до якої увійшли міська рада Івано-Франківська та сільські ради Чернієва та Підлужжя.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: