Не завжди власних накопичених коштів вистачає на здійснення необхідної покупки. Якщо з’явилась вигідна пропозиція, а усієї суми на оплату вартості товару немає, тоді беруть кредит. Дуже часто виникають конфліктні ситуації з банком на тлі погашення боргу. У цьому випадку допоможе юридична фірма Ассирія.
Чому виникають конфлікти з банком
Між банком та клієнтом нерідко виникають спори стосовно кредиту. Часто їх спричиняє порушення умов договору обслуговування. Наприклад, банк нав’язав додаткові послуги та незаконно утримує кошти клієнта з рахунку. Чи спеціаліст підвищив відсоткову ставку без попередження та коли договором це не передбачено. Нерідкі і ситуації, коли після отримання заявки від клієнта на дострокове погашення боргу банк не розриває договір кредитування.
Одні змиряються з додатковими витратами, інші намагаються домовитися із банком. Багато хто відмовляється виплачувати фінансово-кредитній установі суму, яка не була передбачена договором обслуговування.
Зазвичай справа до суду не доходить. Адже для банку це додаткові витрати та зіпсована репутація. Проте конфлікт може затягнутися надовго. Не завжди клієнту вдається самостійно домогтися справедливості. У цьому випадку слід звертатись до фахівця. Він допоможе швидко та на користь клієнта врегулювати конфлікт.
Куди звернутись для вирішення банківського спору
Для вирішення банківського спору слід звернутись до юриста. Можна знайти приватного адвоката. Проте краще обирати юридичну контору. Фірма обов’язково заключає договір та дає певні гарантії замовнику послуг.
Юридична компанія повинна мати:
- ліцензію;
- дипломованих та досвідчених спеціалістів;
- відмінну репутацію;
- позитивні відгуки;
- довгий строк функціонування на ринку.
Усім цим критеріям відповідає юридична фірма Ассирія. Її спеціалісти допоможуть вирішити конфлікт із банком у досудовому чи судовому порядку.
Рекомендації щодо запобігання банківських спорів
Для попередження конфліктів з фінансово-кредитною установою варто бути дуже обережним та пильним.
Слід дотримуватись таких рекомендацій:
- Звертатись у надійні, чесні та перевірені кредитно-фінансові установи. Рекомендується ознайомитись із відгуками клієнтів банку.
- Уважно читати кредитний договір перед його підписанням. Особливу увагу приділяти тексту, що надрукований дрібним шрифтом.
- Консультуватися із юристом напередодні укладення кредитного договору. Він підкаже, на що звернути увагу, які додаткові питання поставити спеціалісту банку.
- Завжди уточнювати усі незрозумілі моменти щодо обслуговування.
На правах реклами