fbpx

Долинську та Рожнятівську РДА реорганізують – скоротять 111 працівників

Суспільство 11:51, 12.01, 2021

Процедура реорганізації Долинської та Рожнятівської райдержадміністрацій – їх приєднання до Калуської РДА – відбувається у зв’язку з впровадженням адміністративно-територіальної реформи і завершенням реформи децентралізації.

Про це йдеться на сайті Калуської райдержадміністрації.

Нагадаємо, що в результаті децентралізації влади в Україні Урядом та Верховною Радою створено 1469 територіальних громад замість 11,5 тис. місцевих рад та утворено 136 районів замість 490. Разом із скороченням кількості районів має відбутися і скорочення кількості РДА.

Відповідно до розпорядження ОДА від 04.01.2021 №2 «Про утворення комісій з реорганізації районних державних адміністрацій» утворено комісію з реорганізації Долинської, Рожнятівської районних державних адміністрацій шляхом їх приєднання до Калуської РДА. Головою комісії призначено голову Калуської райдержадміністрації Жанну Табанець.

На першому засіданні комісії, яке відбулося 11 січня 2021 року, уповноваженим особам доручено здійснити заходи щодо попередження про можливе наступне звільнення працівників райдержадміністрацій, які реорганізовуються. Про що видано відповідне розпорядження.

На цей час у Калуській райдержадміністрації штатна чисельність становить 87,5 шт. од., у Долинській РДА – 98, у Рожнятівській РДА – 89. Загальна чисельність у 3 райдержадміністраціях – 274,5 шт. од. Після реорганізації, згідно з розпорядженням ОДА від 04.01.2021 №1 «Про деякі питання діяльності районних державних адміністрацій»,  штатна чисельність у Калуській райдержадміністрації становитиме 163 шт. од.

Відтак доручено підготувати план заходів, пов’язаних з реорганізацією Долинської, Рожнятівської районних державних адміністрацій, та план вивільнення державних службовців. На засіданні детально обговорено питання процедури реорганізації Долинської і Рожнятівської райдержадміністрацій. Наголошено на важливості недопущення порушення трудових прав працівників.

«У першу чергу треба діяти в рамках Закону і не забувати, що за кожним рішенням стоять люди. Тож не маємо права на помилки!» – на завершення засідання комісії наголосила голова Калуської райдержадміністрації Жанна Табанець.

Нагадаємо, ОДА та РДА скоротять автоматично, – Денис Шмигаль.

КУРС писав: «Більшість працівників перейдуть в новоутворені ОТГ», – Федорів прокоментував ліквідацію дев’ятьох РДА.

Лише найважливіші новини Івано-Франківська та області у Telegram 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: