fbpx

Долинський солевиварювальний завод повернувся у власність держави

Суспільство 16:56, 11.07, 2019

До цього часу завод був у комунальній власності.

Господарський суд Івано-Франківської області  27 червня задовольнив позовну заяву Долинського відділу Калуської місцевої прокуратури в інтересах держави та постановив рішення, згідно з яким за державою в особі Міністерства аграрної політики та продовольства України визнано право власності  на майновий комплекс колишнього Долинського солевиварювального комбінату вартістю більш як 400 тис. грн. Про це повідомили у пресслужбі прокуратури Івано-Франківської області.

Читайте також:

Зазначимо, що на балансі державного підприємства «Долинський солевиварювальний комбінат» у віданні Міністерства аграрної політики та продовольства України перебуває державне нерухоме майно, а саме майновий комплекс колишнього комбінату. У 2007 році без згоди Міністерства аграрної політики та продовольства України  за відсутності відповідних повноважень (на підставі рішення Долинської міської ради) вищевказаний майновий комплекс передано до комунальної власності, тобто орган місцевого самоврядування протиправно, в порушення вимог чинного законодавства, без відповідного погодження уповноваженого органу прийняв у комунальну власність майно, яке перебуває у державній власності.

Наразі суд визнав недійсними та скасував правоустановчі документи, що підтверджують право комунальної власності на вказаний об’єкт за Долинською міською радою.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: