fbpx

Домашній Інтернет від Ланет

Суспільство 12:17, 15.01, 2020

Сучасне життя швидке та динамічне. Важлива швидкість у прийнятті рішень, реалізації завдань і, звичайно ж, в інтернет-трафіку. Домашній Інтернет давно перестав бути розкішшю, тепер це невід’ємна складова нашого життя на рівні зі смартфоном або пральною машиною.

Домашній Інтернет від Ланет 1

Ринок телекомунікаційних послуг представлений кількома десятками великих провайдерів, які пропонують підключення Інтернету. Важливо не просто надати користувачеві доступ до Всесвітньої павутини, а й гарантувати стабільно високу швидкість, хороший сервіс і зручність користування. Все це ви отримаєте, підключивши послуги від Мережі Ланет.

Поки інші компанії пропонують вам швидкість до 100 Мбіт/с, Мережа Ланет вже кілька років підключає гігабітний високошвидкісний Інтернет, завдяки якому ви зможете відчути весь комфорт онлайн-розваг.

«Це, напевно, дуже дорого», – подумаєте ви. Ні, у Мережі Ланет тарифи з оптимальним співвідношенням ціни та швидкості. Якщо ви активний користувач і займаєтеся передачею великих обсягів даних, завантаженням відео тощо, вибирайте тарифний план з більшою швидкістю. Для відвідування сайтів і соціальних мереж достатньо 100 Мбіт/с, і це дозволить значно заощадити. Взявши участь в акції, можете стати абонентом на дуже вигідних умовах.

Для підключення досить виконати кілька простих дій

Залиште на сайті заявку на підключення або зателефонуйте 500-03-03. Заявки обробляються дуже оперативно, з вами зв’яжуться в найближчий час.

Наші фахівці проконсультують з питань підключення, вибору тарифного плану та оформлять заявку на виклик майстра.

В обумовлений час майстер виконає підключення, за необхідності підключить і налаштує мережу Wi-Fi, щоб ви могли з комфортом користуватися Інтернетом на будь-якому пристрої. Для забезпечення бездротового доступу знадобиться обладнання, яке можна замовити під час подання заявки на підключення. Це дуже зручно, адже наш фахівець вам його доставить і налаштує. Також можна використовувати будь-який роутер абонента, який працює за стандартом Ethernet.

Уся інформація про підключення знаходиться в Особистому кабінеті. Там користувач може не тільки керувати послугами, переглядати баланс на рахунку, а й оплатити Інтернет, не виходячи з дому. Достатньо мати банківську карту та слідувати вказівкам в Кабінеті. Також ви можете скористатися ще одним популярним способом оплати – через термінал. Введіть номер договору, внесіть гроші – і через кілька хвилин потрібна сума вже на рахунку. Для «забудькуватих» клієнтів провайдер надає кредитний період – доступ до мережі не припиняється, а сплатити за послуги можна протягом декількох днів у будь-який зручний спосіб.

Як бачите, Інтернет від компанії Ланет має багато переваг:

  • стабільну та високу швидкість;
  • надійне підключення без збоїв;
  • доступні тарифи;
  • програму лояльності та бонуси для постійних абонентів;
  • технічну підтримку в режимі 24/7.

Мережа Ланет – зручний і надійний інтернет-провайдер, який піклується про ваш час, надаючи швидкісний домашній Інтернет в Києві і по всій країні.

Джерело: https://www.lanet.ua/uk/

Реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: