fbpx

Дорогу від Тисмениці до Клубівців почали ремонтувати без договору з підрядником

Суспільство 21:12, 06.09, 2021

Голова Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Василь Буджак повідомив про початок ремонту дороги національного значення Н-18 на ділянці від Тисмениці до кільцевої розв’язки у Клубівцях.

«Запитували: коли та й коли? Відповідаємо: вже і негайно! 6 вересня розпочато ремонт дороги державного значення Н-18 «Івано-Франківськ – Тернопіль» на ділянці від Тисмениці до кільцевої розв’язки у Клубівцях! У плані є ремонт усієї протяжності цього шляху в Івано-Франківській області до межі з Тернопіллям!» – похвалився Буджак.

Однак на сайті публічних закупівель prozzoro станом на 6 вересня Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області не опублікувала договір з підрядником.

Капітальний ремонт автомобільної дороги державного значення Н-18 Івано-Франківськ – Бучач – Тернопіль на ділянці км 4+657 – км 11+189 в Івано-Франківській області був проведений у серпні цього року.

У тендері взяли участь чотири учасники, до аукціону допустили двох – ТОВ «ПБС» та ТОВ “Автомагістраль-Південь”. На торгах найменшу вартість робіт запропонувало ТОВ «ПБС» – 234 294 234 грн.

Роботи мають бути завершені до кінця 2022 року та мають фінансуватися з державного та місцевих бюджетів.

Станом на 6 вересня замовник опублікував лише повідомлення про намір укласти договір з потенційним переможцем тендеру, а не сам договір.

Крім того, тільки триває прийом пропозицій на здійснення технічного нагляду інженером-консультантом за капремонтом цієї дороги.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: