Двоє прикарпатців здобули медалі на чемпіонаті України з греко-римської боротьби

Суспільство 19:10, 05.03, 2024

2-3 березня в місті Ужгород Закарпатської області відбувся чемпіонат України (U-15) з греко-римської боротьби. Двоє прикарпатських спортсменів завоювали медалі на чемпіонаті.

У змаганнях взяли участь понад 350 спортсменів з 20 областей, інформує Федерація греко-римської боротьби України.

Прикарпатські спортсмени здобули такі нагороди:

срібна медаль, друге місце – Андрій Мельник (вагова категорія 100кг, тренер Кулак Руслан);

бронзова медаль, третє місце – Арсен Дмитрів (вагова категорія 57кг, тренер Чернецький Степан).

Чемпіонат України з греко-римської боротьби є путьівкою на чемпіонат Європи

Одним із завдань цього спортивного заходу був відбір найбільш підготовлених борців до складу національної збірної команди України для участі у чемпіонаті Європи U-15, який відбудеться у місті Лутаркі (Греція) 11-13 травня.

Прикарпатці, які здобули нагороди чемпіонату України, увійшли до збірної і виступлять на чемпіонаті Європи.