fbpx

Ексдепутата Івано-Франківської міськради призначили директором з розвитку бізнесу Укрзалізниці

Суспільство 11:57, 12.06, 2019

Колишній депутат Івано-Франківської міської ради Андрій Рязанцев став директором з розвитку бізнесу Укрзалізниці.

НА ФОТО: Андрій Рязанцев

На нього покладені завдання розробляти і впроваджувати бізнес-моделі розвитку стратегічних сегментів Укрзалізниці та вибудовувати бізнес-процеси для забезпечення прибутковості, дохідності компанії та відновлення основних засобів, повідомляє пресслужба Укрзалізниці.

«На посаді директора з фінансів та економіки Андрій Рязанцев зарекомендував себе як ефективний топменеджер. Андрій долучився до реалізації низки успішних ініціатив. Було впроваджено формульний розрахунок тарифу в рамках дерегуляції вагонної складової. Згодом відбулися перші в історії Укрзалізниці аукціони на електронному майданчику ProZorro.Продажі. Завдяки цьому компанія отримала ринковий тариф за користування вагонами і додатково 4-5 млрд грн. Укрзалізниця за останні кілька років стала безпрецедентно відкрита: ми демонструємо фінансові та статистичні дані на платформі E-Data, вибудували нову модель партнерства з клієнтами, інвесторами. Таку практику будемо лише примножувати», – відзначив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Керівник Укрзалізниці додав, що перед Андрієм Рязанцевим стоять нові виклики.

«Розвиток бізнес-процесів для Укрзалізниці є новим і водночас вагомим напрямком роботи, що потребує стратегічного бачення, оцінки перспектив та ризиків, розробки покрокового плану дій та управління проектами, мобільності і зваженості, діалогу зі стейкхолдерами. Це стратегічна робота і її реалізація – завдання вертикалі директора з розвитку бізнесу», – зазначає Євген Кравцов.

«Ефективне використання наявних ресурсів та потенційних можливостей, що можуть підвищувати конкурентоздатність і збільшувати доходи компанії, зокрема афілійованих підприємств, – одна з головних цілей на найближчий час», – говорить Андрій Рязанцев.

Довідково:

Депутат Івано-Франківської міської ради у 2006-2010 роках Андрій Рязанцев очолив управління верифікації та моніторингу виплат Міністерства фінансів України у лютому 2016 року. А у грудні того ж року обійняв посаду директора з економіки та фінансів ПАТ “Укрзалізниця”.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: