fbpx

Ексдепутатка Івано-Франківської облради створює екопоселення на березі Амазонки в Перу

Суспільство 12:17, 17.05, 2021

Ексдепутатка Івано-Франківської облради Ольга Ситник (Галабала) шукає інвесторів, щоб викупити 50 га землі на березі найдовшої в світі річки Амазонка для будівництва екопоселення.

Як повідомила Ситник, вартість такої ділянки 150 тисяч доларів – 3 тисячі доларів за гектар. Але власник хоче продати все і відразу.

Ексдепутатка Івано-Франківської облради створює екопоселення на березі Амазонки в Перу 1

Земля знаходиться неподалік міста Ікітос – найбільшого міста в перуанській Амазонії.

«Відстань до Ікітоса (міста) 14 км до порту, 16 км до центру (40 хв. човном), 25 км до міжнародного аеропорту (1 год. добирання). Зараз влада завершує першу частину великого інфраструктурного проєкту – будівництво моста (зараз здача в експлуатацію). Протягом наступних трьох років земля має бути з’єднана з Ікітосом новою дорогою. Тому добирання буде значно швидшим. І вартість землі зростатиме, – повідомляє Ольга Ситник. – Законодавство дуже сприятливе. Іноземці можуть набувати у власність землю, оформляючи довіреність в посольстві Перу у своїй країні. Або фізично будучи тут».

Ексдепутатка Івано-Франківської облради створює екопоселення на березі Амазонки в Перу 2

Цю землю можна використати як для побудови екопоселень, так і для бізнесу з розведення риби чи переробки тропічних фруктів.

«Варіантів дуже-дуже багато. Від найприбутковішого (ставки для риби) до вирощування арахісу, суперфруктів – кіноа, чіа та багато інших. Я ще над цим працюватиму з професорами-агрономами з університету. Ми плануємо розробити план сталого використання території включно з культурами, які тут рекомендовано вирощувати. В Ікітосі дуже дешева переробка і нерозвинутий ринок. При невеликих інвестиціях це дуже прибутково. Логістика – два варіанти. Через ФОБ Каяо (це доставляти до Ліми), тоді до Європи виходить 45 днів кораблем. Або через ФОБ Манаус (це Бразилія). Тоді виходить 15 днів до Європи», – каже Оля Ситник.

Нагадаємо, наприкінці 2019 року Ольга Ситник (Галабала) склала повноваження депутата облради, щоб поїхати у кругосвітню подорож.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: