fbpx

Експерти Stylus.ua розповіли про особливості холодильників Samsung

Суспільство 11:35, 18.03, 2023

Холодильники південнокорейського виробника Samsung — поєднання високої якості та надзвичайно широкого функціоналу. Вони стануть незамінною технікою на будь-якій кухні. Спеціалісти українського інтернет-магазину Stylus.ua розповіли, кому варто купити холодильник Самсунг та які особливості притаманні техніці бренду.

Кому підійде холодильна техніка Samsung

Холодильники Самсунг належать до середньої та дорогої цінової категорії, але їхня вартість цілком виправдана кількістю додаткових функцій та якістю кожної моделі. В залежності від об’єму та кількості камер холодильники Samsung можна використовувати для однієї-двох осіб або великої сім’ї. В останньому випадку краще обрати двокамерну модель з корисним об’ємом не менше як 400 літрів.

Сучасні технології в холодильниках Samsung

MultiFlow

Для рівномірного охолодження простору всередині пристроїв використовується система MultiFLow. Охолоджене повітря проходить через декілька отворів, що розташовані на різних за висотою рівнях. Це забезпечує стабільну температуру на кожній поличці.

NoFrost

Постійна примусова циркуляція повітря всередині холодильників запобігає утворенню криги на внутрішніх стінках. Завдяки цьому користувачам не потрібно регулярно розморожувати холодильник.

Додаткові функції холодильників Самсунг

В залежності від обраної моделі користувачам буде доступний додатковий функціонал:

  • Розробка Space Max Technology™ передбачає зменшену товщину стінок — це додає корисного об’єму за тих самих параметрів приладу.
  • Антибактеріальне покриття запобігає розвитку мікроорганізмів та плісняви на стінках.
  • Режим «Відпустка» дозволяє встановити стабільну температуру на довгий період часу. Продукти не будуть псуватися, а холодильник зможе витрачати менше електроенергії.
  • Використання LED-підсвітки заощаджує електроенергію, даючи яскраве освітлення внутрішніх камер.
  • Функція Power Freeze здатна швидко заморозити продукти, опустивши температуру всередині морозильної камери нижче -20 °С.
  • Індикатор відчинених дверцят сповістить, якщо холодильник забули зачинити або дверцята прилягають нещільно.
  • Наявність спеціального відділу Fresh Zone зі сталою температурою 0 °С забезпечить найкращі умови для зберігання м’яса та риби.

Будь-який холодильник Samsung — корисне придбання для приватного будинку або квартири. Головне — правильно підібрати модель за параметрами та об’ємом.

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: