fbpx

Фахівці «Сервіс-Маркет» розповіли, коли варто поміняти чашу для мультиварки і як правильно доглядати її

Суспільство 10:50, 18.10, 2022

Термін експлуатації будь-якої, навіть найнадійнішої, техніки обмежений. Рано чи пізно слід замінювати застарілі прилади. 

Фахівці інтернет-магазину «Сервіс-Маркет» розповіли, які ознаки свідчать про те, що чашу для мультиварки слід замінити, а також поділилися порадами, як її доглядати так, щоб чаша прослужила якомога довше. 

як міняти чашу для мультиварки

Коли потрібно міняти чашу для мультиварки

Практично будь-яка чаша до мультиварки має антипригарне покриття, яке з часом зношується або стирається. Швидкість цього процесу залежатиме від товщини антипригарного покриття, рівномірності нанесення шару, надійності зчеплення шару з покриттям, товщини каструлі, а також дотримання правил експлуатації. 

Є кілька критеріїв, за якими можна зрозуміти, що чаша для мультиварки потребує заміни:

  • Механічні пошкодження: сколи та тріщини. Практично всі складники чаші можна замінити, але якщо тріснула кришка або корпус, то простіше придбати нову. 
  • Невідповідний розмір чаші. Інгредієнти мають заповнювати чашу приблизно на третину. Якщо готувати маленькими порціями у великій чаші, споживання електроенергії все одно залишається великим. Тому варто підібрати чашу від актуальних потреб сім’ї.
  • Порушення герметичності кришки. Якщо кришка нещільно прилягає до приладу, це позначиться на процесі приготування і на результаті. Їжа готуватиметься набагато довше, втрачаючи при цьому температуру, і зрештою буде напівготовою.  
  • Чаша мультиварки прилипає до дна. Якщо забруднення потрапили на дно мультиварки та вже пригоріли, то згодом це спричинить виходи з ладу нагрівальних елементів. 
  • Проблеми з нагріванням мультиварки. Якщо режим і час приготування були виставлені правильно, а їжа все одно сира, можливо, це свідчить про те, що нагрівальні елементи вийшли з ладу. 
  • Наявність неприємного запаху. Якщо до аромату їжі домішується запах пластмаси, гару чи просто чогось гіркого, то краще таким приладом вже не користуватися. Найчастіше це означає пошкодження електроніки. 
  • Застаріла техніка. 

Як правильно доглядати чашу для мультиварки

Щоб чаша прослужила якомога довше, за нею варто правильно доглядати. Наприклад, при митті бажано не використовувати абразивні мийні засоби та жорсткі губки. 

Мити чашу краще вручну, завантажуючи в посудомийну машину тільки складники із силікону та пластику: кільця, пластини, пароварку, мірні місткості, баночки для йогурту, лопатки тощо. 

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: