fbpx

"Фінансова криза в Івано-Франківську набирає обертів", – Стефан Магас

Суспільство 17:42, 11.01, 2020

Мерія боргує виплати не лише підрядникам за виконані роботи, а й департаментам та управлінням.

Про це заявив депутат Івано-Франківської міськради Стефан Магас.

Він нагадав, що міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків під час “чорної п’ятниці” на вулицях міста вміє “роздавати на горіхи” начальникам управлінь за погано виконану роботу. Проте кошти на її виконання боргуються. Так, під час останнього рейду мер висварив начальника Управління транспорту і зв’язку Андрія Гіглюка, написавши на зупинці “Гіглюк, помий мене”.

"Фінансова криза в Івано-Франківську набирає обертів", – Стефан Магас 1

“Ви, як міський голова, не можете не знати, що місто боргує УТіЗу 9 300 000 млн грн, якими управління має розрахуватись з підрядними організаціями за вже виконані роботи, – зазначає Магас. – Так, ФОП Андрусяк С. Ю. не отримав 145 тис. грн за 2019 рік, ФОП Вакалюк М. М. не отримав 75 тис. грн за 2019 рік. Ці підприємці мають, але не обслуговують зупинки, оскільки не мають на це коштів. З таким успіхом ви, Руслане Романовичу, маєте звинуватити начальника УКБ Галіпчака Романа за недобудований міст на Пасічну та незремонтовані дороги; начальника ЖКГ Смушака Михайла за покинуті та недороблені двори та міжбудинові проїзди; начальника МДК Бурка Віталія за ями на дорогах і т. д.”

Депутат стверджує, що цим начальникам місто також боргує десятки мільйонів гривень, а вони, в свою чергу, боргують підрядникам за виконані роботи.

Читайте також: Франківська мерія боргує виробнику вуличних меблів близько мільйона гривень

“Негоже підставляти своїх підлеглих керівників. Якщо є проблеми в царстві, то в першу чергу винен ЦАР, а вже потім піддані. Вина, мабуть, і є Ваша, пане Мер, депутатів і моя особиста за те, що, мабуть, не так голосуємо і слабо контролюємо”, – додає Магас.

Читайте також: Бюджет-2020: Франківськ чекає кредиту і затягує пояси

Насамкінець він запропонував разом з мером та начальником УТіЗ вдягти робочий одяг та самим помити вищезгадану зупинку, оскільки коштів у бюджеті немає.

На це Руслан Марцінків відповів, що підприємців попередили про можливі затримки оплати праці. Питання залишаються до якості виконаних послуг.

“Роботу треба робити якісно, Стефан, а щодо боргів, то одні роблять, а інші створюють проблеми! До відома: підприємець Вакалюк не надає послуги миття зупинок, а надає послуги перевезення, і це не критичні борги! Проблема, що виграють підрядники, які напартачать, як на Довженка, 1, а потім за них віддувайся, і в політику хочуть бавитись! А щодо зупинок, то є договірні зобов’язання! Не подобається – розірвав – будуть інші обслуговувати! А то гроші брати з бюджету всі навчились, в зробити якісно – ні! Тому Гіглюк має або забезпечити виконання підрядником договірних умов, або нехай відмовляються – і будуть інші! Зупинки мають бути помиті!” – відповів мер.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: