fbpx

Фонд "Покуття"забезпечує освітян Прикарпаття захисними щитками

Суспільство 15:59, 19.11, 2020

Благодійний фонд “Покуття”, створений з ініціативи Андрія Іванчука, продовжує допомагати Прикарпаттю у боротьбі з коронавірусом. Зокрема, триває акція із забезпечення вчителів та вихователів області захисними щитками.

Щитки вже отримали освітяни Калущини, зокрема Верхнянська, Витвицька, Войнилівська, Новицька об’єднані територіальні громади і місто Калуш – місцевим освітянам їх передав заступник генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Ярема Рудик.

Фонд "Покуття"забезпечує освітян Прикарпаття захисними щитками 1

На фото: передача щитків Калущині

Засоби індивідуального захисту передали також Городенківському,  Галицькому, Рогатинському районам, м. Бурштину, Більшівецькій, Букачівській та П’ядицькій ОТГ.

Фонд "Покуття"забезпечує освітян Прикарпаття захисними щитками 2

На фото: Заступниця голови Івано-Франківської ОДА Марія Савка передає щитки освітянам м. Бурштин

Фонд "Покуття"забезпечує освітян Прикарпаття захисними щитками 3

На фото: Щитки для освітян Городенківщини отримали директор школи Іван Антошко і очільниця освіти Городенківської РДА Світлана Івасюк

Акція триває. Вже найближчими днями захисні щитки від БФ “Покуття” отримають освітяни інших населених пунктів Прикарпаття.

Фонд "Покуття"забезпечує освітян Прикарпаття захисними щитками 4

Нагадаємо, під час  карантину БФ «Покуття» не припинив свою роботу. З березня діяльність фонду спрямували на допомогу цілій області у боротьбі з коронавірусом. Зокрема прикарпатські медики отримали від фонду і його засновника Андрія Іванчука 100 000 одиниць захисту (маски, респіратори, захисні костюми, рукавички тощо). Також цілу область забезпечили  розчином для дезінфекції громадських місць.

Попри карантин фонд «Покуття» крок за кроком втілює  заплановані проєкти: будує фонтан у Городенці, продовжує комп’ютеризацію шкіл Коломийського та Городенківського районів тощо.

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: