fbpx

Франківці щодня будуть виходити на акцію солідарності з адвокаткою родин Небесної сотні, яка голодує

Суспільство 17:47, 28.11, 2019

У Франківську втретє відбулась акція на підтримку адвокатки родин Небесної сотні Євгенії Закревської, яка оголосила голодування через нерозслідування справ Майдану.

Сьогодні акція на підтримку адвокатки родин Небесної сотні Євгенії Закревської у Франківську відбулася на Вічевому майдані.

Кілька десятків франківців з плакатами, писаними від руки та друкованими на принтері, вийшли в середмістя. Вони влаштували короткий мітинг, щоби виказати солідарність з голодувальниками – до Євгенії Закревської на цей час приєдналися активісти в різних містах України. На цей час голодування оголосили ще 8 людей.

Франківці щодня будуть виходити на акцію солідарності з адвокаткою родин Небесної сотні, яка голодує 1

Учасники акції розповідали перехожим про мету зібрання – засвідчити позицію з вимогою відстояти продовження розслідування справ Небесної сотні.

Франківці щодня будуть виходити на акцію солідарності з адвокаткою родин Небесної сотні, яка голодує 3

“Не злий справи Майдану!”, “Дайте своїй байдужості доброго копняка”, “Сьогодні вам впадло прийти під білий будинок, а завтра вас будуть лупашити дубінками по голові” – з такими та іншими гаслами учасники акції пройшли “стометрівкою”.

Франківці щодня будуть виходити на акцію солідарності з адвокаткою родин Небесної сотні, яка голодує 5

У наступні дні рівно о 16.00 на Вічевому майдані будуть і надалі збиратися небайдужі – акцію солідарності продовжать до засідання Верховної Ради, на якому мають визначити підслідність справ Майдану, повідомила координаторка Наталія Сербин.

ВРУ має проголосувати за поправку, яка дозволить слідчим із ГПУ перейти до ДБР для продовження розслідувань справ Майдану. Наразі слідство має 130 томів справ.

Сьогодні до акції долучилися відомі франківці – правник Володимир Ковальчук, волонтерка Лідія Анушкевичус, військовий кореспондент, автор фільму “Майдан. Перезавантаження” Руслан Ганущак, голова ГО “Дружина воїна” Тетяна Фреїшин, громадські активісти Олександр Матура, Олег Наворенський, Оксана Даниш, журналісти Володимир Фомін, Іванна Вовк та інші.

Франківці щодня будуть виходити на акцію солідарності з адвокаткою родин Небесної сотні, яка голодує 7

Адвокатка Євгенія Закревська голодує вже сьомий день. 21 листопада в ефірі «1+1» вона оголосила, що починає голодування, поки поправку для продовження розслідування справ Майдану не ухвалить Верховна Рада.

КУРС писав, що у Франківську розпочали безстрокову акцію на підтримку адвокатки справ Небесної Сотні.

Франківці щодня будуть виходити на акцію солідарності з адвокаткою родин Небесної сотні, яка голодує 9

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: