fbpx

Франківці увійшли до ТОП-100 юристів України

Суспільство 12:47, 11.11, 2021

Юристи з Івано-Франківська Андрій Романчук, Андрій Савчук, Мар’ян Мартинюк та Юрій Петраш увійшли до 100 найкращих юристів України за результатами дослідження «Вибір клієнта. ТОП-100 юристів України», яке провело авторитетне галузеве видання «Юридична газета». А в номінації «ТОП-30 молодих юристів до 30 років» відзначений франківець Василь Андрусяк. Всі п’ятеро працюють у юридичній компанії «Moris».

«Вибір клієнта. ТОП-100 юристів України» – всеукраїнське дослідження якості надання юридичних послуг вітчизняними юристами, мета якого – допомогти корпоративним юристам і бізнесу в пошуку та виборі юридичного радника у відповідній галузі права в Україні.

Методологія рейтингу ґрунтується на маркетинговому дослідженні, яке відбувається у два етапи.

1 етап дослідження – опитування корпоративних юристів та формування списку ТОП-100 найкращих юристів України за версією бізнесу (корпоративних юристів).

За результатами першого етапу дослідження серед 100 найкращих юристів України відзначені керуючий партнер компанії «Moris» Андрій Романчук та партнер Андрій Савчук.

топ 100 юристів України моріс груп

Другий етап дослідження – це опитування юридичних компаній та формування списку юристів відповідно до вказаних практик за версією юридичних компаній.

За окремими напрямами юридичної практики у дослідженні «Вибір клієнта. ТОП-100 юристів України 2021» відзначили:

  • Мар’яна Мартинюка – у номінаціях «Банківське та фінансове право» та “Корпоративне право /MGА”
  • Андрія Романчука – у номінаціях «Приватні клієнти» та «GP та регуляторна діяльність»
  • Юрія Петраша – у номінації «Інтелектуальна власність».

Також з юристів «Moris» відзначений Микита Торубка у номінації «ІТ-право».

У новій номінації «ТОП-30 молодих юристів до 30 років» відзначений юрист «Moris» Василь Андрусяк.

Нагадаємо, минулого року Юридична компанія  «Moris» за версією видання «Юридична практика» увійшла до 50 провідних юридичних фірм України, посівши 19-те місце.

Історія компанії розпочалась у 2004 році в Івано-Франківську. Сьогодні центральний офіс Moris у Києві налічує понад пів сотні юристів. Також працює західноукраїнський офіс в Івано-Франківську. 

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: