fbpx

Франківців просять узаконити кабель на опорах КП "Електроавтотранс", інакше його демонтують

Суспільство 14:32, 28.06, 2022

З липня 2022 року комунальне підприємство “Електроавтотранс”, на балансі якого є не лише електро- та автотранспорт, а й електроопори, на яких розташовані тролейбусні лінії маршрутів №№2, 3, 4, 5, 6, 7 і 10, а також опори майбутньої тролейбусної лінії по маршруту: вул. Мазепи – вул. Гурика – Південний Бульвар – Північний Бульвар, проводитиме демонтаж усіх сторонніх кабельних ліній. Йдеться про волоконно-оптичні лінії на опорах, встановлених самовільно, без затвердження технічних умов підприємством та укладення договору з доступу до електроопор, інформує пресслужба підприємства.

“КП «Електроавтотранс» Івано-Франківської міської ради, керуючись Законом України «Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж», надає право доступу до опори контактної мережі: для розміщення телекомунікаційного обладнання та з виробничою метою для підвіски кабелю живлення та для прокладання кабельної лінії у приватних потребах”, – зазначається у повідомленні.

Щоб отримати технічні умови та укласти договір з доступу до електроопори, потрібно звернутися із заявою до підприємства про намір експлуатувати опори контактної мережі. В заяві замовник прописує вказує номер опори, точну кількість опор і адресу розміщення. До Заяви додає ситуативну схему підвісу ВОК/ВОЛЗ.

Технічний відділ підприємства розробляє технічні умови згідно із заявою замовника.

Відділ бухгалтерського обліку та економічної роботи проводить розрахунок та надає калькуляцію до кожного договору з розробки та видачі технічних умов та договору з доступу на використання опор контактної мережі. Плата за доступ до однієї опори контактної мережі з метою розміщення телекомунікаційного обладнання становить 350 грн з ПДВ в місяць.

“Прохання до франківців, які самовільно, у приватних потребах чи виробничих цілях, розмістили ВОК на електроопорах КП “Електроавтотранс”, звернутися із заявкою про надання технічних умов та укладення Договору з доступу за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Тролейбусна, 40, відділ інформаційних систем, тел. 58-45-68. В разі відсутності дозволу на доступ до електроопор, які є на балансі КП “Електроавтотранс”, підприємством буде проведено демонтаж сторонніх кабелів”, – зазначається у повідомленні.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: