fbpx

Франківець Андрій Малєєв змінив суддівську мантію на військову форму

Суспільство 10:57, 07.06, 2022

Ця війна змусила представників найрізноманітніших професій перетворитися у справжніх воїнів. Серед них і 57-річний Андрій Малєєв. Суддя в кримінальних справах Івано-Франківського апеляційного суду став головним сержантом 102 бригади територіальної оборони, що нині боронить один з танконебезпечних напрямків, повідомляється на сторінці Сил оборони Запорізького краю у фейсбуці.

На посаді головного сержанта Андрію Малєєву доводиться контролювати весь сержантський корпус бригади. Він зазначає, що нині це організаційний каркас армії.

«Зараз статус сержанта значно підвищується, і фактично це є основа боєздатності Збройних Сил України. Сержант – це опора командира. Саме сержанти безпосередньо керують солдатами на полі бою. Під час війни їхня роль особливо зростає. Мені постійно доводиться бувати в підрозділах, займатися питаннями підняття бойового духу, військової дисципліни, бойового навчання тощо. За мною зберігається посада судді. Можливо, після нашої перемоги я повернуся до цієї роботи», – розповідає Андрій Малєєв.

За його словами, багато суддів та працівників апаратів судів стали на захист країни у лавах Збройних Сил України.

«Тобто, представники суддівства не залишилися осторонь цієї війни. Але й не треба думати, що всі судді мали би йти на фронт. Хтось має залишатися і здійснювати судочинство. Я просто для себе вирішив, що моє місце тут. А якщо є судочинство, то є держава», – Малєєв.

Нагадаємо, у 2018 році Андрія Малєєва відзначили премією “Честь” за відверті заяви про проблеми судоустрою. Він відомий рядом публікацій щодо проблем у судовій системі, зокрема і блогами на КУРСі.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: