Франківка Людмила Лузан здобула три золоті медалі на Кубку України з веслування

Спорт 11:45, 26.04, 2024

Франківська спортсменка, веслувальниця Людмила Лузан здобула три золоті медалі на Кубку України з веслування на байдарках та каное, пише КУРС.

Людмила Лузан повідомила про свої перемоги в інстаграмі. Вона здобула золото у веслуванні на дистанції 200 м та на 500 м. Також стала чемпіонкою в каное-двійці на 500 м.

«Національний відбір пройдено. Я щаслива, що, не дивлячись на труднощі, змогла перемогти себе. Наступний етап – Кубок світу в Познані, Польща. P.S. З носом все добре, бойове поранення», – написала Лузан.

Франківка Людмила Лузан здобула три золоті медалі на Кубку України з веслування 1

Нагадаємо, франківка Людмила Лузан завоювала друге “золото” у каное-веслуванні на Європейських іграх. КУРС писав, що Зеленський нагородив орденом княгині Ольги спортсменку з Франківська Людмилу Лузан.