fbpx

Франківка перемогла в 1 етапі географічного турніру в Німеччині

Суспільство 18:20, 03.06, 2023

Українська географічна команда – Анна Кочкова та її науковий керівник Іван Стефанюк – отримали перемогу у 1 етапі німецького турніру “Sterne der Deutschen Geographie”. Українці здобули 1 місце і найвищий рейтинг з 1500 команд з усього світу.

Змагання відбувалися протягом 3 тижнів щодня. В урочистий день нагородження були представлені і газети про успіх команди, видані 3 мовами: німецькою, українською та англійською. У газеті йдеться про найвидатніші досягнення команди за останні роки.

Франківці перемогли в 1 етапі географічного турніру в Німеччині
Газета про франківців, які перемогли в турнірі з георграфії

Анна Кочкова – студентка другого курсу факультету географії Прикарпатського національного університету, Іван Стефанюк – її науковий керівник, вчитель географії ліцею №24 в Івано-Франківську. Свого часу під наставництвом вчителя Анна Кочкова ще ліцеїсткою захопилася географією. Педагог підтримує Анну і студенткою.

Перемога в Німеччині – не перший міжнародний успіх франківців. У квітні цього року Анна Клочкова стала переможницею півфіналу Австрійського географічного турніру. До того франківці стали другими серед 100 команд на географічному турнірі в Торонто.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: