Франківка Ірина Кишакевич взяла участь у Бостонському марафоні. Під час забігу франківка приєдналася до групи українців, які вирішили підтримати на дистанції Яну Степаненко, що втратила обидві ноги під час ракетного удару росіян і відтоді рухається на протезах, пише КУРС.
“Я поки не знаю, що робити зі своїми емоціями, які я сьогодні пережила та відчула. Але я точно знаю, що ця сталева дівчинка Яна Степаненко, яка втратила обидві ноги під час російського ракетного удару та бігла усі 5 км Бостонської дистанції з посмішкою та любов’ю, – це відображення нашої сильної України та нашої незламної нації. Щаслива, що була поруч!” – поділилася Ірина Кишакевич.
Відома франківська марафонниця біжить, щоби презентувати Україну та збирати донати на допомогу армії. Бостонський марафон Ірина пробігла на допомогу бойвим медикам.
“Продовжую свій невтомний збір для військових медиків та вдячна за кожен важливий донат та підтримку!” – зазначила вона.
Номер карти
5375411213572816
PayPal
iryna.ky@gmail.com
Бостонський марафон, розповіла Ірина Кишакевич, має особливе значення для бігунів з усього світу з кількох причин. Це один з найстаріших і найповажніших марафонів у світі. Цей марафон має багату історію, пов’язану зі спортивними досягненнями, героїзмом та волею.
Участь у Бостонському марафоні вимагає кваліфікації, тобто учасники повинні відповідати певним часовим стандартам на інших марафонах. Знаменитий Heartbreak Hill – це довгий і затяжний підйом після 30-го км марафонської траси.
Свою назву «пагорб розбитого серця» отримав після Бостонського марафону 1936 року, коли чемпіон Келлі обігнав провідного атлета Брауна на початку пагорбів і по-дружньому поплескав його по плечу, щоб «втішити». Цей жест розлютив Брауна, він зібрався з силами і вирвав перемогу у Келлі, обігнавши його на найскладнішому з пагорбів і тим самим «розбивши його серце».
Цей підйом-гірка є часто перевіркою на гординю до інших бігунів та щодо своєї впевненості. Погорб розбитого серця є також символом стійкості, спільноти та солідарності.
Це місце, де 15 квітня 2013 року, на фініші Бостонського марафону, вибухнули дві бомби (став об’єктом теракту). Люди допомагали одне одному і були поруч. Часто про Бостон Марафон пишуть – Бостон Сильний (“Boston Strong”), що стало символом об’єднаності та незламності.
12-річна Яна Степаненко втратила обидві ноги під час російського ракетного удару. Виступаючи в марафоні, дівчинка гооврила, що хоче нагадати: війна в Україні триває, а кількість людей з ампутаціями щодня зростає через російську агресію. Але попри все українці залишаються стійкими.
Нагадаємо, у березні цього року Ірина Кишакевич пробігла Токійський марафон, присвятивши цей забіг українським воїнам і загиблому в бою другу.
Також КУРС писав, що Ірина Кишакевич пробігла Берлінський марафон, тоді лікарка збирала на авто для поранених.