fbpx

Франківська Архієпархія УГКЦ передала засоби захисту у лікарні Долини і Рожнятова

Суспільство 11:20, 16.04, 2020

В Івано-Франківську при Архієпархіальному управлінні УГКЦ продовжує працювати антикризовий координаційний центр. 15 квітня волонтери центру доставили чергову допомогу для лікарів Рожнятівської та Долинської центральних районних лікарень.

За словами представників Архієпархії, це перший із двох етапів підтримки районних медичних закладів. Допомога була направлена для лікарів медустанов, оскільки сьогодні вони потребують значної підтримки, повідомляє пресслужба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

«Останніми днями в нас різко збільшилась кількість звернень із підозрою на вірусне захворювання, як наслідок ситуація в медичному закладі досить важка – не вистачає засобів індивідуального захисту», – зізнається медична сестра Рожнятівської РЦЛ.

Вона ж додає, що працівникам їхньої лікарні доводиться дезінфікувати одноразові комбінезони та використовувати їх повторно, адже таких критично не вистачає.

Тому представники Івано-Франкіаської Архієпархії УГКЦ передали одноразові та багаторазові комбінезони, маски, медичні шапки, респіратори, бахіли, захисні щитки, а також засоби дезінфекції.

Франківська Архієпархія УГКЦ передала засоби захисту у лікарні Долини і Рожнятова 1

Ситуація в Долинській районній лікарні також досить складна.

«На цей час у нашій лікарні хворих на пневмонію та респіраторні захворювання чимало, проте завдяки нашим благодійникам, яким насправді так щиро завдячуємо, ми почуваємось в міру захищеними і можемо надалі щоденно працювати з пацієнтами», – каже лікар Долинської РЦЛ.

Наступний етап допомоги запланований на середу, 22 квітня. Тоді представники Архієпархіального антикризового координаційного центру відправляться до Лисецької, Богородчанської та Галицької районних лікарень, щоби допомогти медпрацівникам, які там здійснюють своє служіння.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: