fbpx

Франківська мерія замовила медичні меблі з великою переплатою

Суспільство 10:08, 19.11, 2023
НА ФОТО: Сучасна палата в лікарні. Фото ілюстративне

Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медичної та консультативно-діагностичної допомоги Івано-Франківської міської ради» уклало угоду на 18,8 млн грн з київською компанією «Протек солюшнз Україна» на поставку медичних меблів. При цьому вартість різних типів меблів, як порівняти з цінами виробника, завищена від 40% до 90%, пише NGL.media.

Київське ТОВ «Протек солюшнз Україна» отримало підряд без конкуренції, оскільки виявилось єдиним учасником торгів. Усі меблі, згідно з договором, планують поставити до 26 грудня цього року.

На сайті «Протек солюшнз Україна» вказано, що компанія є партнером кількох міжнародних виробників медичних меблів, проте в Івано-Франківськ постачатимуть продукцію українського виробника – черкаської компанії «Амед».

NGL.media проаналізували ціни виробника з вказаними в угоді і виявили значні переплати майже на всі різновиди медичних меблів. Лише за десятьма позиціями переплата склала понад 4,5 млн грн, а всього в угоді 40 позицій.

Мерія Івано-Франківська замовила медичні меблі зі значною переплатою

Відповідальна за закупівлі Центру медичної допомоги Івано-Франківської міськради Людмила Оперук відмовилась коментувати виявлені приклади завищення цін. У компанії «Протек солюшнз Україна» також відмовились від коментарів.

ТОВ «Протек солюшнз Україна» зареєстроване у 2009 році та займається гуртовою торгівлею фармацевтичними товарами. Засновником компанії є швейцарська компанія «Протек солюшнз Швейцарія», а кінцевими бенефіціарами – кияни Федір Кірпенко та Наталя Тугай. Доступна з 2016 року статистика свідчить, що загалом ця компанія отримала замовлень на 5,4 млрд грн від державних та комунальних замовників з усієї України. За даними Clarity Project, більшість із цих замовлень були отримані без конкуренції.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: