fbpx

У Франківську затвердили правила використання генераторів

Суспільство 14:00, 03.02, 2023

3 лютого Івано-Франківська міська рада затвердила нову редакцію правил благоустрою території. Новими правилами, зокрема, встановлено вимоги до використання генераторів.

Відповідно до цих правил в Івано-Франківській громаді генератор потрібно розміщувати ззовні будівлі (бажано під навісом) або в окремому технічному просторому приміщенні зі справною вентиляцією і можливістю провітрювання.

Відстань від генератора до суміжних об’єктів (будівель, стін з вікнами, автомобілів тощо) має бути не меншою ніж 6 метрів. Допускається встановлювати генератор біля суцільних негорючих стін (без вікон) на відстані не менше ніж 1 метр.

Забороняється розміщувати генератор на балконі, шляхом підвішування на стіну будинку, на горищі будинку, на зупинках громадського транспорту, на сходових клітках, у під’їздах, всередині квартир чи інших приміщень, у підвалах та місцях, які перешкоджають руху пішоходів.

Генератори, які мають потужність понад 8 кВт, повинні мати відповідний кожух захисту від опадів та шуму.

Демонтаж неналежно встановлених генераторів здійснюватимуть відповідно до рішення виконавчого комітету.

Нагадаємо, за порушення правил блогоустрою передбачена адміністративна відповідальність, яка тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340-1360 грн) і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1700 грн).

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: