fbpx

Франківські айтішники подарували двом школам 20 комп'ютерів

Суспільство 10:58, 15.01, 2020

Завдяки співпраці ІТ-компанії “Епам” та Благодійної організації “Благодійний Фонд “Покоління Ю.Ей”” в рамках проєкту CodeClub сьогодні у двох загальноосвітніх школах Івано-Франківська стало більше можливостей займатися програмуванням.

В кожну школу поставили по 10 комп’ютерів з моніторами, що були підготовлені до експлуатації координатором проєкту в Івано-Франківській області Сергієм Никоноровим.

Івано-Франківський ІТ кластер допоміг транспортувати цю техніку з м. Києва аж до класів у школах, а завдяки Богдану Пашковському на всіх комп’ютерах тепер достатньо оперативної пам’яті для будь-яких навчальних задач.

Школи № 2 ТА № 10 були обрані не випадковим способом, а завдяки викладачкам, що в них працюють.

Франківські айтішники подарували двом школам 20 комп'ютерів 1
Франківські айтішники подарували двом школам 20 комп'ютерів 2
Франківські айтішники подарували двом школам 20 комп'ютерів 3
Франківські айтішники подарували двом школам 20 комп'ютерів 4
Франківські айтішники подарували двом школам 20 комп'ютерів 5

Оксана Любінець, вчителька інформатики 2-ї школи, є однією з найактивніших викладачок мережі IT кластеру, а також співавторкою навчальної програми для шкіл та позашкілля, що місяць тому отримала гриф МОН. Ще минулого літа Оксана представляла Україну на міжнародній конференції з мови програмування Scratch в Лондоні.

Олеся Глушко, вчителька інформатики 10-Ї школи, приєналася до мережі два роки тому й активно працювала з дітьми в позаурочний час. Цього навчального року у неї такої можливості не було через щільний графік використання комп’ютерних класів для шкільних занять. Тож завдяки ініціативі кластеру й компанії Епам в 10-й школі знову запрацює клуб програмування для дітей Code Club.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: