fbpx

Франківські ресторатори просять Кабмін дозволити роботу закладів у червоній зоні

Суспільство 10:54, 03.09, 2020

Івано-франківські ресторатори сформували петицію до Кабінету Міністрів з проханням дозволити ресторанам працювати у червоних зонах та зняти часові обмеження у роботі.

«Ми вже з березня знаходимося у карантині, самі дбали про безпеку працівників і відвідувачів, закуповували засоби захисту. Готові і далі це робити, але коли у березні змогли закритися і відкритися, то не впевнені, що за два тижні відкриємося», – зазначила операційна директорка мережі «23 ресторани» Оксана Камінська.

Франківські ресторатори просять Кабмін дозволити роботу закладів у червоній зоні 1

Юрист компанії «Моріс Груп» Оксана Кобрин пояснила, що у петиції просять дозволити роботу ресторанів у червоних зонах з дотриманням санітарних зон, а не про скасування червоної зони для Івано-Франківська взагалі, як про це раніше просила міська влада.

«Хочемо звернутися до влади і органів МВС лояльно віднестися до ситуації, яка склалася. Бо влада закриває бізнес, але не компенсує втрати підприємцям. Ми всі розуміємо, що йде осінь і зараз активізуються всі віруси, і люди будуть бігти в лікарні, лікарні будуть ще більше заповнені. Ми не можемо постійно зачинятися і відчинятися, бо це складні технологічні процеси», – додала співвласниця ресторанів «Піца плюс груп» Світлана Брікнер.

Франківські ресторатори просять Кабмін дозволити роботу закладів у червоній зоні 2

Власник «Світлиці Мулярової» Віталій Качкан сказав, що зараз ресторани поставили в такі умови, що вони мають або порушувати правила, або закриватися.

Франківські ресторатори просять Кабмін дозволити роботу закладів у червоній зоні 3

Сьогодні петицію до Кабміну підписують місцеві ресторатори, а в кінці дня вона буде розміщена на сайті Кабінету Міністрів, де її зможуть підписати усі охочі.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: