fbpx

Франківські студенти-медики закупили дрова для матерів з дітьми

Суспільство 16:23, 22.11, 2022

Десять тисяч гривень, виручених на Благодійному осінньому балу, члени Студентської ради фахового медичного коледжу вирішили витратити на закупівлю дров.

Як писав КУРС, 20 жовтня студенти фахового медичного коледжу провели Благодійний осінній бал, на якому зібрали кошти для допомоги дітям-сиротам.

“До нас звернулася з пропозицією про закупівлю дров  у “Центр соціальної підтримки дітей та сімей Івано-Франківської міської ради” начальниця служби у справах дітей Ірина  Рохман, – розповідає голова Студентської ради коледжу Вікторія Климович. – Спочатку ми хотіли організувати свято дітям, які осиротіли у зв’язку з повномасштабною війною, але спільно прийняли рішення, що найкращим подарунком для малят буде тепло в домі”.

Студентам вдалося закупити 10 складометрів дров, а 19 листопада студенти ІІ і ІІІ курсів коледжу поїхали у село Братківці, аби поскладати дрова біля дому. Відкриття будинку має відбутися уже незабаром, наразі там завершуються ремонтні роботи. Саме закуплені студентами дрова допоможуть діткам та їхнім матерям залишатися в теплі, навіть якщо виникнуть проблеми із опаленням, що сьогодні є дуже актуально, інформують у пресслужбі ІФНМУ.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: