fbpx

Франківські ВНЗ переходять на дистанційне навчання

Суспільство 13:07, 13.10, 2020

Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника та Івано-Франківський національний університет нафти і газу переходять на дистанційне навчання з 15 по 30 жовтня.

Згідно з наказом у ПНУ заборонено:

  • відвідування університету здобувачами освіти. Виняток становлять окремі приміщення університету, визначені як виборчі дільниці для організації голосування за місцем проживання на місцевих виборах;
  • проведення всіх масових заходів, зокрема олімпіад, спартакіад, змагань, конкурсів, виставок, концертів;
  • направлення за кордон здобувачів освіти та працівників.

Окрім того, у Прикарпатському університеті виділять в одному із гуртожитків місця для ізоляції студентів з ознаками гострих респіраторних захворювань.

Студентам також рекомендують, за можливості, виїхати за місцем постійного проживання на період карантину.

Відповідно до поданої заяви надати дозвіл на проживання у гуртожитках студентам із числа дітей-сиріт, осіб, позбавлених батьківського піклування, здобувачів освіти із тимчасово окупованих територій, червоних карантинних зон, студентів, які проходять практику, іноземних громадян та осіб без громадянства, здобувачів освіти, що поєднують навчання з роботою. При цьому максимально забезпечити дотримання карантинних обмежень.

Також призупинять оплату за проживання в гуртожитку студентам, які будуть виселені на період карантину, шляхом повернення відповідної суми коштів або зарахування їх як оплату за наступний період.

КУРСу в ІФНТУНГ повідомили, що в них:

  • Лекції та практичні відбуватимуться дистанційно. За домовленістю з викладачами, студенти можуть проводити лабораторні роботи очно, без формальних заяв. Різниці між тими, хто відвідував пари очно чи дистанційно, не буде.
  • Лабораторні роботи можна переносити на пізніше.
  • Університет відкритий для відвідування, консультації надаються за умови дотримання необхідних протиепідемічних заходів.
  • З гуртожитків студентів не висилятимуть. Для тих, хто не проживатиме, вартість буде відкорегована за поданою заявою від студента.   

В медичному університеті КУРСу повідомили, що теж прийняли рішення про перехід на дистанційне навчання і не виселятимуть студентів з гуртожитків.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: