fbpx

Франківські волонтери купили понтонну переправу для спецпризначенців

Суспільство 12:52, 12.11, 2022

Координаційний центр #SaveUkraineNow (SUN) купив понтонну переправу для спецпризначенців та передав її на передову.

Волонтери кажуть, що це найбільш неординарний запит, який вони отримували від сил оборони за вісім місяців роботи.

“Як правило, ми закуповуємо зв’язок, оптику, різне господарське забезпечення та запчастини, а також медичні товари, – розповідає представниця #SaveUkraineNow(SUN) Ярина Мельник. – Часом отримуємо замовлення на специфічне обладнання від військових. Але понтонні модулі  –  це вперше”.

Понтонні переправи складаються з понтонних модулів, які з’єднуються між собою. Перевагою понтонних переправ є мобільність, легкість у транспортуванні та швидкість монтажу. Це особливо важливо в умовах війни. 

У SUN зазначають, що понтонна переправа уже виконує свої функції в зоні бойових дій. Про те, куди саме вона потрапила, не кажуть у цілях безпеки. 

“Ми вдячні нашим партнерам, компаніям та колективам, які щомісяця регулярними внесками підтримують координаційний центр, – додає пані Ярина. – Саме завдяки їхній системній допомозі ми можемо реагувати на термінові потреби військових”.

Нагадаємо, координаційний центр #SaveUkraineNow (SUN) створений громадськими організаціями, бізнесами, разом з військовими, для забезпечення комплексної підтримки сил оборони з Івано-Франківської області. 

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: