fbpx

Франківські волонтери вдосконалили маски для медиків у лікарнях

Суспільство 10:15, 24.04, 2020

Франківські волонтери проаналізували досвід і фото медиків в Китаї, Італії, Іспанії та інших країнах, де найвищий рівень захворюваності на COVID-19, та запропонували тримачі до медичних масок.

Річ у тім, що від тривалого носіння спеціальних багаторазових масок та респіраторів на обличчях у медиків залишаються сліди і навіть рани. Найбільше, до крові, пошкоджуються вуха.

Франківські волонтери вдосконалили маски для медиків у лікарнях 1
Фото з Уханя

“В дискусії під постом про пошкодження вух медиків гумками від медичних масок ми знайшли, як вирішили питання в США, і Олег Федянін (Oleg Fedyanin) виготовив взірці тримачів для масок. Медики їх тиждень тестували та погодили”, – розповіла про роботу франківська волонтерка, голова ГО “Громадська ініціатива Галичини” Леся Качурова.

Франківські волонтери вдосконалили маски для медиків у лікарнях 2
Тримачі для масок

Днями розвезли першу партію тримачів: 20 шт. – лікарня УМВС, 20 шт. – онкогематологічне відділення дитячої обласної лікарні, 90 шт. – Івано-Франківська обласна клінічна лікарня.

“І це тільки початок! І ще ми сьогодні завезли 1000 медичних масок в хірургію в Івано-Франківську обласну дитячу лікарню, витрачено 8200 з грошей, які ми збирали на маски”, – повідомила Леся Качурова.

Франківські волонтери вдосконалили маски для медиків у лікарнях 3
Франківські волонтери вдосконалили маски для медиків у лікарнях 4

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: