fbpx

Франківських студентів запрошують відвідати Європарламент

Суспільство 14:01, 16.01, 2020

Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради запрошує молодь міста – студентів, представників громадських організацій та активістів віком від 18 до 25 років – до участі у пізнавальній поїздці до Страсбурга (Франція). Головна мета поїздки – візит до Європарламенту та участь молодих делегатів у черговому пленарному засіданні ПАРЄ.

Крім того, закордонна поїздка передбачатиме відвідання міст-лауреатів Призу Європи: Любліна та Ченстохова у Польщі, Нюрнберга та Дрездена у Німеччині. В рамках візиту молодь матиме можливість зустрітися з представниками дипломатичних місій України за кордоном, представниками самоврядування та молодіжних організацій, поспілкуватися з ровесниками та поділитися досвідом у сфері міжнародної співпраці.

Охочим долучитись до поїздки необхідно:

–  заповнити анкету учасника;

–  підготувати мотиваційний лист;

–  подати рекомендаційний лист;

Документи треба надіслати до 10 лютого 2020 року на електронну адресу відділу міжнародних зв’язків, туризму та промоції міста управління економічного та інтеграційного розвитку Івано-Франківської міської ради: [email protected] За додатковою інформацією прохання звертатись за номером телефону +380342552065.

Анкету можна завантажити за посиланням>>>.

Основним критерієм для відбору учасника поїздки є вільне володіння англійською мовою та досвід участі в міських євроінтеграційних заходах.

Нагадаємо, 28 вересня 2018 року  місто Івано-Франківськ було удостоєне найвищої нагороди Парламентської Асамблеї Ради Європи – Призу Європи.  

Як відомо, Приз складається з пам’ятної нагороди, медалі, диплому та можливості здійснити пізнавальну поїздку для молодих людей обраними містами Європи, що є лауреатами найвищої нагороди ПАРЄ – Призу Європи.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: