fbpx

Франківський хірург Олег Курташ захистив дисертацію доктора медичних наук

Суспільство 17:50, 19.05, 2022
НА ФОТО: Олег Курташ (справа) став доктором медичних наук

Днями в Івано-Франківському національному медичному університеті відбувся апробаційний захист дисертації доцента кафедри загальної хірургії N1 та дитячої хірургії Олега Курташа.

Виступ на здобуття доктора медичних наук Олега Курташа заслухали столичні професори та фахівці Івано-Франківського національного медичного університету. Про це повідомляє сайт ІФНМУ.

Олег Курташ став доктором медичних наук

Апробаційний захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук доцента кафедри загальної хірургії N1 та дитячої хірургії Олега Курташа – підсумок його наукової роботи та результат багаторічного дослідження. Його вже сьогодні активно впроваджують в практику.

Тема дисертації: «Сучасна тактика та методи хірургічного лікування хвороби Гіршпрунга у дітей різного віку з урахуванням локалізації та протяжності агангліозу».

«Новий алгортим та методика, завдяки якій маємо сьогодні кращі показники лікування, а також зниження тривалості хірургічного втручанн,я – такий результат дослідження, яке стало можливим завдяки тривалій роботі та супроводу наставників», – говорить Олег Курташ.

Головував на засіданні проректор з наукової роботи професор Ігор Вакалюк. Науковим консультантом виступив  професор кафедри дитячої хірургії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, Президент Всеукраїнської асоціації дитячих хірургів Василь Притула.

Довідково:

Олег Курташ – 37 років, доцент кафедри дитячої хірургії, кандидат медичних наук, автор понад пів сотні наукових статей, заслужений лікар України.

Пройшов стажування у провідних клініках Німеччини, Польщі, США.

Олег Курташ - дитячий хірург в ОДКЛ

Володіє англійською (В2), німецькою (В1), вільно – польською та російською мовами.

Магістр державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: