fbpx

У Франківську Центр #SaveUkraineNow укомплектував амуніцією батальйон ЗСУ

Суспільство 17:25, 05.04, 2022

З перших днів війни постала потреба забезпечити бійців Територіальної оборони ЗСУ якісним та професійним військовим спорядженням. Щоб узгодити можливості волонтерів, доброчинців, виробників, а також систематизувати збір запитів від керівників підрозділів ТрО щодо постачання спорядження для війська, було створено Координаційний центр #SaveUkraineNow.

Результатом першого місяця роботи #SaveUkraineNow стало стовідсоткове забезпечення повним спорядженням однієї бойової одиниці – батальйону ЗСУ, придбаного з понад 15 країн світу. Військовим передано 500 комплектів одягу, аптечок, бронежилетів, касок, а також тепловізори, генератори та рації з ретрансляторами.

«Це наша перша велика поставка, але геть не остання. Таких наборів потребують ще 7 наших батальйонів, які готуються до ротації у гарячі точки. І я закликаю всіх людей гуртуватися, всі партнерські організації не зупинятись, робити свої внески на Координаційний центр #SaveUkraineNow, докладатися до нашої спільної перемоги!» – закликає мер міста Івано-Франківська Руслан Марцінків.

#SaveUkraineNow, залучивши фінансову допомогу лише від декількох структур та кількох благодійних фондів, зумів повністю укомплектувати амуніцією один з восьми батальйонів територіальної оборони, який відправляється для участі в бойових діях. Надалі системно збирається та узагальнюється інформація про потреби війська, запроваджується виробництво деяких вкрай необхідних речей зусиллями місцевих виробників. Центром створено технологічну логістичну платформу з єдиною базою даних.

«З перших годин війни ми відчули неймовірно сильну підтримку людей, їх бажання будь-що допомогти своїй армії захистити країну. І щоб зрозуміти, яка допомога буде найбільш ефективною, куди саме спрямувати благодійні внески, де найкраще за кордоном закуповувати якісну амуніцію, як її найшвидше доставити в гарячі точки, ми і запустили Координаційний центр #SaveUkraineNow», – говорить керуючий партнер юридичної компанії MORIS Андрій Романчук.

Вартість комплектування одного батальйону становить близько одного мільйона доларів США. Наразі потрібно забезпечити амуніцією ще 7 батальйонів Івано-Франківської області. Щоб надати нашим захисникам усе необхідне спорядження, потрібна допомога та об’єднання зусиль усіх громадян, мешканців нашого регіону. Важливою є навіть найменша участь. Разом переможемо!

Підтримати #SaveUkraineNow можуть усі, хто готовий стати пліч-о-пліч у нашій боротьбі за мир, за посиланням. Слідкувати за діяльністю Центру можна на нашому сайті saveukrainenow.if.ua, у Facebook та Instagram.

Ініціаторами створення Центру на початку березня 2022 стали Івано-Франківська міська рада, Територіальна оборона Збройних Сил України в Івано-Франківську, Платформа «Тепле Місто», Громадська спілка «Бізнес Асоціація Івано-Франківська», інноваційний центр Промприлад.Реновація, Івано-Франківський Драмтеатр ім. Івана Франка, Громадська організація «Металаб», Благодійний фонд «Апостол» та інші. 

Головною метою Центру #SaveUkraineNow є підсилення оборонної спроможності Територіальної оборони в Івано-Франківській області, ЗСУ та гуманітарних ініціатив України. Партнери об’єднались, щоб створити технологічну логістичну платформу з єдиною базою даних, яка збирає, аналізує та координує розподілення різноманітної допомоги у місця найбільшої потреби. Це дозволяє забезпечити необхідним наших захисників з ТерОборони, які відправляються в зону бойових дій. А також організувати гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним особам та людям, що залишаються в зоні бойових дій.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: