fbpx

Франківський локомотиворемонтний завод створив фірми "ЛРЗ-Агро" і "ЛРЗ-Буд"

Суспільство 11:23, 06.07, 2021

В Івано-Франківську зареєстрували два товариства з обмеженою відповідальністю – “ЛРЗ-Агро” і “ЛРЗ-Буд“. Засновниками обох ТОВ є АТ “Івано-Франківський локомотиворемонтний завод”.

Сьогодні на оперативній нараді у міського голови заслухали звіт Руслана Терешка – директора АТ “Івано-Франківський локомотиворемонтний завод”, який Івано-Франківська міська рада придбала на аукціоні у 2017 році.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків зазначив, що на наступній сесії міська рада прийме рішення про створення на базі ЛРЗ двох підприємств: “ЛРЗ-Агро” буде займатися обробкою сільськогосподарських земель на території Івано-Франківської тергромади, а «ЛРЗ-Буд» будуватиме соціальне житло.

“Тобто ці два підприємства ми опрацьовуємо, щоб вони були ефективні для міста”, – сказав Марцінків.

Втім, директор ЛРЗ Руслан Терешко уточнив, що підприємства вже зареєстровані.

“На сьогодні зареєстровані “ЛРЗ-Агро” і “ЛРЗ-Буд”, засновником є Локомотиворемонтний завод. Але, крім того, я так розумію, буде засноване комунальне підприємство”, – сказав Терешко.

Втім, Марцінків не пояснив, які саме рішення міськрада прийматиме щодо “ЛРЗ-Агро” і “ЛРЗ-Буд”.

За даними інформаційно-аналітичної системи youcontrol, фірми “ЛРЗ-Агро” і “ЛРЗ-Буд” зареєстровані три дні тому – 2 липня 2021 року. Єдиним їх засновником є АТ “Івано-Франківський локомотиворемонтний завод”.

Директором “ЛРЗ-Агро” став Віктор Павлюк, “ЛРЗ-Буд” очолив Михайло Остап’юк. Розмір статутного капіталу підприємств – по 100 тисяч гривень. Обидві фірми зареєстровані за тією ж адресою, що і Локомотиворемонтний завод: місто Івано-Франківськ, вул. Залізнична, будинок 22.

Віктор Павлюк був зареєстрований ФОПом, який, відповідно до реєстру, займався роздрібною торгівлею з лотків і на ринках текстильними виробами, одягом і взуттям. А Михайло Остап’юк очолює профспілку ЛРЗ та є керівником коломийської районної організації “Батьківщина Молода”. Нагадаємо, директор ЛРЗ Руслан Терешко – також член “Батьківщини”, голова Івано-Франківської міської організацї партії та керівник фракції “Батьківщина” у міській раді.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: