fbpx

Франківський школяр Остап Шийка виграв конкурс з нейронаук "Ukrainian Brain Bee"

Суспільство 13:43, 17.06, 2020

Випускник ліцею №23 імені Романа Гурика Остап Шийка став найкращим у фіналі конкурсу з нейронаук "Ukrainian Brain Bee".

НА ФОТО: Остап Шийка отримує Президентську стипендію. Грудень 2019

Про перемогу Остапа Шийки на конкурсі повідомив директор ліцею Микола Василик.

“Вітаємо випускника Ліцею №23 ім. Романа Гурика
Шийку Остапа – найкращого мозкознавця 2020 року. У фінальних змаганнях Українського нейроконкурсу і Ukrainian Brain Bee, який проходив у Інституті Фізіології ім. Богомольця. Фінал відбувається виключно англійською мовою. Шийка Остап набрав найвищий бал і оголошений національним чемпіоном 2020 року”, – написав Василик.

Участь у фінальних змаганнях взяли 10 школярів з в=усієї України.

Остап Шийка займається науковими дослідженнями в МАН у секції медицини. Цікавиться біологією, екологією та хімією. Бере участь в олімпіадах з цих предметів, а також в конкурсі-захисті МАН. Любить плавання та гірськолижний спорт, грає на фортепіано. Хоче стати лікарем.

“Для мене вивчення нейронаук – дуже цікаве заняття. Також участь у нейроконкурсі допомагає мені вивчати медичну англійську мову”, – відзначає Остап.

Ukrainian Brain Bee – змагання серед школярів у галузі знань з нейронаук. Він є офіційним регіональним етапом Міжнародого конкурсу International Brain Bee Competition, заснованого доктором Норбертом Мислінським з Університету Меріленд (США). Метою змагання є зацікавлення молоді у вивченні принципів організації і роботи головного мозку, основ формування психіки людини, причин виникнення головних неврологічних хвороб та шляхів їхньої корекції.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: