fbpx

Франківський студент Андрій Бойда став призером Всеукраїнського конкурсу з історії та археології

Суспільство 12:29, 16.04, 2021

Студент IV курсу спеціальності факультету історії, політології і міжнародних відносин Андрій Бойда став призером II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Історія та археологія» та відзначений Дипломом IIІ ступеня.

Студент представив на конкурс наукову роботу «Науково-педагогічна спадщина Миколи Пирогова в контексті сучасних українських освітніх реформ», інформує пресслужба ПНУ імені Стефаника.

Науковий керівник – кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України і методики викладання історії факультету історії, політології і міжнародних відносин Андрій Королько.

У своїй науковій роботі студент-історик Андрій Бойда висвітлив основні віхи життя і діяльності Миколи Пирогова (1810–1881) та провів кореляцію ідей вченого, впроваджуваних в ході реформ 1860–1870-х рр., з сучасними освітніми реформами в Україні. Родзинкою дослідження стало проведене соціологічне опитування серед трьох груп респондентів (понад 150 студентів, учнів, викладачів/вчителів вищих та середніх навчальних закладів м. Івано-Франківська), які є безпосередніми очевидцями і учасниками сучасних освітніх реформ.

II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Історія та археологія» проходив 14 квітня в Університеті Григорія Сковороди у м. Переяславі. Цьогоріч на конкурс від закладів вищої освіти України надійшло 100 студентських наукових робіт. З-поміж них члени галузевої конкурсної комісії відібрали 25 робіт, автори яких взяли участь у фінальному етапі – підсумковій вебконференції.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: