fbpx

Франківський священнослужитель дав 10 порад перед виборами

Суспільство 20:40, 28.09, 2020

Як поводитися християнам перед виборами, на що звертати увагу – з такими запитаннями люди звертаються до священників.

Отець Йосафат Бойко у соціальній мережі “Фейсбук” опублікував 10 порад виборцю:

1. Відповідально ставитися до виборів – готуватися до них, цікавитися процесом виборів і брати в них участь – це є нашим громадянським і моральним обов’язком; це є виявом нашого піклування про державу і про спільне добро.

2. Наперед знати, за кого я буду голосувати, – не навгад, але готуватися – це означає довідатися, до якого округу я належу, хто є кандидатами по моєму округу до районної, міської та обласної рад – знати різних осіб, які висувають свої кандидатури.

3. У виборі кандидата ми не повинні керуватися простою симпатією, родинними зв’язками, дружніми відносинами, емоціями чи якимось суб’єктивними переконаннями, але обдуманими діями, об’єктивно оцінюючи стан речей і дбаючи за спільне добро держави.

4. Кандидат – хто він такий? Яке його особисте життя, які цінності сповідує і декларує в особистому чи сімейному житті. Особа буде пропагувати і захищати ті цінності, якими живе і в яких вона переконана.

5. Кандидат – хто він такий? Чи дотримується Божих Заповідей і у своїй діяльності не ставить їх під сумнів чи не ігнорує їх, чи виявляє повагу до християнських цінностей? Чи підтримує викладання предмета «Християнська етика» у школі?

6. Кандидат – яка його передвиборча програма? Що він пропонує і обіцяє і чи ці обіцянки є реальними до виконання та втілення, а не простою фантазією та замилюванням очей?

7. Кандидат – яке його ставлення до загальнолюдських, моральних і християнських цінностей? Чи він захищає людське життя від зачаття і до природної смерті? Чи він не схвалює гріха аборту і евтаназії? Чи він не схвалює і не пропагує ґендерної ідеології і всього, з цим пов’язаного?

8. Кандидат – чи він завойовує людські симпатії і голоси через пропагування своєї програми і втілення своїх планів, а чи, може, через обливання брудом інших кандидатів; останнє не є добрим знаком для визначеності у виборі.

9. Кандидат – якщо він вже був депутатом – чи він спілкувався зі своїми виборцями і чи цікавився їхніми потребами; чи він дійсно допоміг виборцям вирішити їхні проблеми та їхні труднощі.

10. Кандидат – якщо він вже був депутатом – що реально він зробив за свою каденцію, за його час депутатського служіння і як звітувався перед людьми?

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: