fbpx

Франківським медикам не вистачає більш як 3 млн грн на зарплати у квітні

Здоров'я 11:51, 24.04, 2020

Найбільші проблеми з коштами у Дитячій міській лікарні, Центрі первинної медичної допомоги та міській стоматологічній поліклініці.

Про це керівники медзакладів повідомили на засіданні комісії з питань НС.

Проблеми з фінасуванням зарплат виникли через те, що лікарні до 1 квітня не встигли укласти договори з Національною службою здоров’я України.

Директор Центру первинної медичної допомоги Ольга Савчук повідомила, що закладу у квітні на заробітну плату не вистачає 1 130 000 грн.

Керівниця дитячої лікарні Ольга Бойчук зазначила, що лікарні на зарплату не вистачає майже 1 400 000 грн.

Керівниця міської стоматполіклініки Тереза Стефанків зазначила, що цього місяця поліклініці не вистачає 600 000 грн. При цьому заклад отримас найбільший серед стоматологів області пакет НСЗУ.

“Якщо обласна стоматполіклініка отримала пакет в 750 тисяч, то ми отримали на 9 місяців пакет в 2 100 000 грн. Це по факту 210 тисяч на місяць, а решту ми мали б заробити. А зараз ми фактичо не заробляємо”, – сказала Стефанків.

Стефанків додала, що після карантину поліклініка матиме ще більші проблеми, оскільки НСЗУ оцінила роботу в 9,19 грн. За 9,19 грн не можна надати стоматологічну допомогу. Тому заклад буде працювати виключно на платних послугах.

Міський голова Руслан Марцінків повідомив, що зарплатами зараз забезпечена ЦМКЛ, більш-менш забезпечені МКЛ №1 та пологовий.

«Це великі суми. Краще б ми ці гроші дали на ліки і ще щось, а зарплати отримували із НСЗУ. Думаю, погано попрацювали, разом всі ми, щоб угода була підписана з 1 квітня. Будемо вирішувати це питання», – сказав Руслан Марцінків.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: