fbpx

Филюк продав "Спілку забудівників" – новий власник з Донеччини

Суспільство 11:41, 11.12, 2019
НА ФОТО: житловий комплекс "Спілки забудівників"

3 грудня франківська компанія ТОВ “Спілка забудівників” змінила власника. Інформація про це відображена на Опендатабот.

Власником фірми, основним видом діяльності якої є будівництво житлових і нежитлових будівель, був її засновник, підприємець Микола Филюк. Тепер фірмою володіє Олександр Пефтібай з міста Докучаєвська Донецької області. За даними ЄДРПОУ, він є директором та власником “Спілки забудівників”. Також ТОВ змінила реєстрацію – з Франківська на місто Маріуполь, що на Донеччині.

Филюк продав "Спілку забудівників" – новий власник з Донеччини 1

Заступник ексвласника Миколи Филюка Віталій Свєтловський у коментарі Галичині факт продажу ТОВ “Спілка забудівників” жителю Донецької області визнав і повідомив, що все відбулося в рамках чинного законодавства. Він сказав, що давно знайомий з новим власником, який мешкає у Маріуполі.

“У нас все добре”, – зазначив Свєтловський.

Причину продажу фірми він коментувати відмовився.

КУРСу у франківському офісі “Спілки забудівників” повідомили, що Миколи Филюка зараз на місці немає. Але завтра керівник буде давати коментарі з цього приводу. 

Филюк продав "Спілку забудівників" – новий власник з Донеччини 2
З Опендатабот

На цей час ГУ ДФС в Івано-Франківській області розслідує справу ухилення від сплати податків ТОВ “Спілка забудівників” в особливо великих розмірах.

Нещодавно Івано-Франківський міський суд задовольнив клопотання слідчого ОВС слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС в Івано-Франківській області про доступ до речей і документів ТОВ “Спілка забудівників” в рамках кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 212 КК України. Кримінальне провадження відкрито 11 листопада цього року.

Із матеріалів кримінального провадження вбачається, що ТОВ “Спілка забудівників” упродовж 2017-2019 років здійснило реалізацію житлових та нежитлових приміщень без відображення повного обсягу доходу у податковому обліку товариства, внаслідок чого умисно ухилилося від сплати податків на суму 9 782 985 грн, що є особливо великим розміром.

Відтак слідчі будуть досліджувати обставини проведення вищеописаних операцій, походження коштів на рахунках ТОВ “Спілка забудівників” та подальше їх використання, встановлення фактичних покупців квартир, поповнення власних рахунків та зняття готівкових коштів.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: